Reklama

Katarzyna Dowbor pokazała piękną córkę

Syna Katarzyny Dowbor – Macieja – znają wszyscy. 40-latek od lat jest związany z telewizją i radiem. Prowadzi także imprezy masowe organizowane przez stację Polsat.

Kiedy pani Kasia urodziła syna, była bardzo młoda. Ojca Maćka - matematyka Piotra Dowbora poślubiła zaledwie tydzień po maturze. Rodzina zamieszkała w Toruniu, ale niestety małżeństwo nie przetrwało. Dowbor wyjechała do Warszawy i rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej. Syn dołączył do niej dopiero, gdy skończył 12 lat.

Związała się także z dziennikarzem sportowym Januszem Atlasem. Ich małżeństwo trwało 7 lat (1982-1989). Para nie miała dzieci. Ostatnim mężem, kochanej przez Polaków, dziennikarki był Grzegorz Świątkiewicz.  

W 1999 roku przyszła na świat córka pani Katarzyny - Maria - owoc nieformalnego związku z Jerzym Baczyńskim.

Reklama

Do tej pory, 19-letnia dziś, Marysia stroniła od kamer i blasku fleszy. Ostatnio piękną córką postanowiła pochwalić się sama dziennikarka. Jej zdjęcie zamieściła na swoim instagramowym profilu.

Zdjęcie, wybierającej się właśnie na zagraniczne studia, nastolatki oczywiście poruszyło fanów. Zwrócili przede wszystkim uwagę na podobieństwo Marii do znanej mamy. "Myślałam, że to pani zdjęcie z młodzieńczych lat" czy "Cała mama! Śliczna dziewczyna!" - pisali.

Zgadzacie się z nimi?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy