Reklama

Reklama

Katarzyna Figura cała w czerni

Chyba nikt nie spodziewał się, że pokaz marki GUESS przyciągnie takie tłumy (także tych dawno niewidzianych) polskich gwiazd i celebrytów.

Wśród gości, którzy zdecydowali się przyjąć zaproszenie, znaleźli się m.in. Tamara Arciuch, Marcelina Zawadzka, Katarzyna Warnke, Karolina Szostak, Kasia Cichopek czy Joanna Horodyńska.

Jednak chyba największym zaskoczeniem było pojawienie się na imprezie Katarzyny Figury. Aktorka na co dzień stroni raczej od ścianek i branżowych imprez. Tymczasem zdecydowała się nie tylko na wzięcie udziału w pokazie, ale także przyciągnęła uwagę fotoreporterów odważną stylizacją.

55-letnia aktorka jest niekwestionowaną gwiazdą polskiego kina lat 80. i 90. Dzisiaj wciąż grywa, ale zwolniła nieco tempo. Prywatnie zajmuje się dwoma córkami: piętnastoletnią Koko Claire i dwunastoletnią Kaszmir Amber.

Reklama

Na pokazie marki GUESS pani Katarzyna postawiła na nieśmiertelną czerń. Do czarnej, raczej prostej sukienki dobrała, bardzo modne ostatnio, wysokie kozaki oraz krótkie, czarne futerko i niewielką, ozdobną torebkę.

Krótkie włosy pozostawiła w kontrolowanym nieładzie, natomiast usta podkreśliła szminką w intensywnym kolorze.

Uważacie, że to udana stylizacja?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Figura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy