Reklama

Katarzyna Skrzynecka rozpraszała kierowców

Katarzyna Skrzynecka jest bardzo rodzinną osobą. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć męża, córki, a także dalszych krewnych oraz przyjaciół.

Skrzynecka z wykształcenia jest aktorką. Od początku zajmowała się także śpiewaniem - w 1990 roku zdobyła nagrodę im. Anny Jantar w Konkursie Debiutów na Festiwalu w Opolu. Na koncie ma sześć albumów muzycznych.

Ponadto mogliśmy oglądać ją w musicalu "Metro" oraz licznych serialach komediowych (m.in. "Graczykowie" czy "Bulionerzy").

Aktorka brała też udział w licznych programach rozrywkowych. Obecnie zasiada w fotelu jurorskim show "Jak oni śpiewają".

Pani Katarzyna od 11 lat jest żoną sportowca Marcina Łopuckiego. Po długich staraniach para doczekała się córki Aliki Ilii. Niespełna 9-letnia dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców.

Reklama

Ostatnio Skrzynecka podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych zabawnym zdarzeniem z jej córką w roli głównej.

Okazało się, że małżonkowie nie dogadali się, kto odbierze dziecko ze szkoły. Padło na panią Katarzynę, która była akurat w trakcie nagrywania bajki dla dzieci w pełnej charakteryzacji.

Nieustraszona mama pojechała po córkę przebrana za... sowę! A całą sytuację uwieczniła na zdjęciach.

- Wsiadasz, tak jak jesteś i gnasz, wzbudzając zdziw i rozdziaw sąsiednich kierowców. Życie z mamusią pracującą w zawodzie aktora nigdy nie jest nudne - napisała.

Zobaczcie zresztą sami! Skrzynecka poprawiła wam humor?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy