Reklama

Katarzyna Zielińska pochwaliła się formą

Katarzyna Zielińska jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Jej instagramowy profil obserwuje aż 430 tys. użytkowników.

Zielińska w sierpniu tego roku będzie obchodziła 41. urodziny. Popularność zdobyła dzięki roli Marty Walawskiej w serialu "Barwy szczęścia", w którą wcielała się przez 10 lat. Mogliśmy oglądać ją także m.in. w "O mnie się nie martw", "Och, Karol 2" czy "Listach do M.".

Prywatnie pani Katarzyna jest od 2013 roku żoną Wojciecha Domańskiego. Para doczekała się dwóch synów: Henryka (ur. 2015) i Aleksandra (ur. 2017).

Dumna mama pochwaliła się ostatnio za pośrednictwem mediów społecznościowych, że podziela pasję ze starszym synem.

Reklama

Pod zdjęciem w dwuczęściowym stroju kąpielowym (przy okazji wyeksponowała bardzo zgrabną sylwetkę i płaski brzuch) napisała:

- Nie zgadzam się, że na coś w życiu jest za późno. W tamtym tygodniu zapisałam się z synkiem na lekcje pływania. Henio uczy się pływać od podstaw, ja w tym samym czasie, żeby nie objadać się żelkami albo spędzać czas z nosem przylepionym do ekranu telefonu, doskonalę się w pływaniu z instruktorem. Styl "żabki krajoznawczej" już mi nie wystarcza. Trzeba mieć stajla.
A potem jakiś film "Superwoman2". W roli głównej Zielina. Dziewczyny, do boju! Spełniajmy swoje marzenia!

Emotikonki z płomieniami zostawiła pod postem pani Kasi sama Anna Lewandowska. Głos zabrała także Majka Jeżowska, która napisała: "Kasia! Go girl! Moja ziomalka!".

Gratulujemy wytrwałości i życzymy kolejnych sukcesów!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama