Reklama

Reklama

Kate i William świętują 9. rocznicę ślubu

29 kwietnia 2011 roku, Kate Middleton i książę William stanęli na ślubnym kobiercu. Małżonkowie, którzy szybko stali się jedną z najpopularniejszych par na świecie, z okazji 9. rocznicy ślubu podzielili się z fanami archiwalnym zdjęciem.

Poznali się na studiach. On był duszą towarzystwa, ona spokojną dziewczyną. Najpierw należeli do tej samej grupy znajomych, później rozkwitło między nimi uczucie. Kilka razy rozstawali się i wracali do siebie, aż wreszcie wzięli ślub, stając się jedną z najsłynniejszych par w historii dynastii Windsorów.

Reklama

Dziś Kate i William świętują 9. rocznicę ślubu. Choć jubileusz nie wypada w najweselszym okresie (epidemia koronawirusa to tylko jeden z problemów, z jakim mierzą się brytyjscy arystokraci), małżonkowie nie zapominają o swoim święcie. Z tej okazji podzielili się na Instagramie archiwalnym zdjęciem z ceremonii. "Tego dnia, dziewięć lat temu. Dziękujemy za wszystkie życzenia i wiadomości", czytamy na profilu Kensingtone Palace.

Fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami i własnymi wspomnieniami, dotyczącymi tego niezwykłego dnia. "Oglądałam ten ślub, gdy byłam na porodówce. Moja księżniczka urodziła się dziewięć lat temu", "My pobraliśmy się dzień przed wami. Pamiętam, że - jeszcze pełni emocji po własnym weselu - oglądaliśmy wasz ślub", "Pamiętam, jakby to było wczoraj", pisali w komentarzach.


 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje