Reklama

Reklama

​Kate Winslet i Leonardo DiCaprio nawzajem uczyli się seksu

Już nie jest tajemnicą, co Kate Winslet i Leonardo DiCaprio robili w wolnym czasie na planie "Titanica". Jak przyznała odtwórczyni roli Rose, dawali sobie rady na temat... seksu. "Dużo z tych wskazówek sprawdziło się" - ocenia wiedzę, którą podzielił się z nią DiCaprio.

W wywiadzie dla magazynu "Rolling Stone" Kate Winslet opowiedziała o swojej niezwykłej relacji z Leonardo DiCaprio z okresu, gdy pracowali przy niezapomnianym "Titanicu". Czego dowiadujemy się z tej publikacji? Przede wszystkim Brytyjka podkreśliła, że w życiu prywatnym nie łączył ich romans, a insynuacje snute w gazetach jakoby byli parą, doprowadzały ich do śmiechu. "To byłoby absolutnie, jak kazirodztwo" - komentuje potencjalną relację uczuciową z Leo.

Reklama

Ale w ich znajomości była też doza pikanterii. W chwilach przestoju na planie zdjęciowym, siedzieli w przyczepie DiCaprio i m.in. rozprawiali o seksie. "Prosiliśmy się nawzajem o rady. Mówiliśmy sobie: "Rób to w ten sposób, a w taki nie". Jest w tym bardzo dobry (DiCaprio - red.). Muszę przyznać, że dużo z tych wskazówek odnośnie seksu, które mi dał, sprawdziło się. Wiem, że w drugą stronę też to zadziałało" - zwierza się Winslet.

Dowiedz się więcej na temat: Kate Winslet | Leonardo DiCaprio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje