Reklama

Khloe Kardashian i Lamar Odom nie rozmawiają ze sobą

Małżeństwo, które jest w trakcie rozwodu, nie rozmawia ze sobą, ponieważ 31-letnia celebrytka jest załamana tym, że były koszykarz znów sięgnął po alkohol.

Khloe poświęciła wiele miesięcy, aby pomóc mu dojść do siebie po przedawkowaniu alkoholu i narkotyków w domu publicznym w Nevadzie w 2015 roku.

W rozmowie z "PEOPLE" źródło podało: - To była jej decyzja. Za każdym razem, gdy go ostatnio odwiedzała, był w złym stanie. Ma już tego dosyć. Zrobiła co w jej mocy, ale teraz sytuacja staje się absurdalna.

Mówiono wcześniej, że Lamar zwyzywał gwiazdę po tym, jak potwierdziła swoją chęć rozwodu.

Źródło podało: - Stracił kontrolę nad swoim zachowaniem. Wyzywał ją i krzyczał na nią, zarzucając jej, że złamała obietnicę daną mu podczas jego pobytu w szpitalu. Był agresywny i wykrzykiwał niemiłe słowa. Po pijaku bombarduje ją SMS-ami, które zaczynają ją przerażać.

Khloe prawdopodobnie zastanawia się nad złożeniem wniosku o zakaz zbliżania się dla Lamara.

Źródło dodało: - Zastanawia się nad zakazem zbliżania się, ponieważ straszy ją wyznaniem wszystkich jej sekretów i życzy jej śmierci.

Khloe wyznała niedawno, że cieszy się wolnością po tym, jak jej brat Rob Kardashian wyprowadził się z jej domu.

Na swoim blogu "khloewithak.com" napisała: - Uwielbiam mieszkać sama, ponieważ jestem typem samotnika.

- Najlepsze jest to, że mogę dosłownie zbiec po schodach nago i nie przejmować się tym. Wcześniej nie mogłam tego robić z powodu Roba i jego znajomych, którzy go odwiedzali. Uwielbiam mieć przestrzeń tylko dla siebie.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy