Reklama

Reklama

Kim Kardashian West skupia się na pomocy Kanye Westowi

Gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" i jej mąż od kilku miesięcy żyją w dużym stresie.

Gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" i jej mąż od kilku miesięcy żyją w dużym stresie po tym, jak Kim padła ofiarą włamania z bronią w ręku, a Kanye został hospitalizowany z powodu wyczerpania i braku snu. Mimo to para cały czas się wspiera i stara się przejść przez to wszystko razem.

Źródło podało: "Kanye i Kim od kilku miesięcy żyją w dużym stresie. To dla nich bardzo intensywny czas. Mimo to Kim cieszy się, że jej mąż otrzymuje pomoc. Skupia się na wspieraniu go i próbuje radzić sobie z kryzysem, który ich spotkał."

"Jest bardzo skupiona na nim i jest obowiązkową, odpowiedzialną i kochającą żoną. On ma wokół siebie ludzi, którzy go wspierają. Wszyscy są wobec niego niesamowicie lojalni i są z nim od początku jego problemów. Ma ich wsparcie. Pomoc nie kończy się na Kim."

Reklama

Kanye cieszy się, że w tym trudnym czasie ma swoje dzieci - North (3 l.) i Sainta (12 mies.).

W rozmowie z magazynem "People" źródło podało: "Bycie ojcem całkowicie zmieniło życie Kanye. Jest dumnym, czułym, zaangażowanym i kochającym ojcem. Uwielbia bawić się z dziećmi, rozmawiać z nimi i uczyć je. Jego i North łączy niesamowita więź. Jest z nim bardzo związana."

"Jeśli uważnie posłuchacie tego, co mówi w wywiadach i ze sceny, to uświadomicie sobie, że ma dużo do powiedzenia. Daje nam do zrozumienia, że trzeba przejść długą drogę, ale mówi o przyszłości dla naszych dzieci. Poprzez sztukę chce przyczynić się do zmiany świata na lepsze. Mówi o edukacji i o tym, że chciałby, aby pewnego dnia jego firma Yeezy projektowała mundurki szkolne. Jest bardzo skupiony na przyszłości i kwestiach ekonomicznych oraz równości rasowej."


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje