Reklama

Reklama

Kim Kardashian wróciła na Instagram

Kim Kardashian, która kilka tygodni temu zawiesiła swoją aktywność w mediach społecznościowych, znów postuje na Instagramie. I trzeba przyznać, że zdjęcie które ostatnio zamieściła, jest naprawdę urocze.

Na początku października, podczas pobytu w Paryżu, Kim Kardashian padła ofiarą napadu.  Do rezydencji, w której przebywała, wdarło się 5 niezidentyfikowanych mężczyzn, przebranych za policjantów. Napastnicy związali gwiazdę taśmą klejącą, po czym zamknęli ją w łazience. Sami  zaś, ogołocili mieszkanie z kosztowności i drogich sprzętów.

Reklama

Po tym zdarzeniu, Kim długo dochodziła do siebie. Nie tylko rzadziej pokazywała się publicznie, ale również postanowiła zrezygnować z korzystanie z mediów społecznościowych, w których dotychczas była wyjątkowo - nawet ja na celebrytkę - aktywna.

W ostatnich miesiącach Kim musiała również poświęcić więcej czasu rodzinie. Jej mąż  - Kanye West - krótko po napadzie, trafił do szpitala z objawami załamania nerwowego. Lekarze zalecili mu odpoczynek i radzili by nieco "zwolnił tempo".

Wszystkie te wydarzenia negatywnie wpłynęły na związek Kardashian i Westa. Niektóre media spekulowały nawet, że ten kryzys może skończyć się rozwodem.

Jednak coraz więcej wskazuje na to, że para nie tylko nie myśli o rozstaniu, ale zaczyna wychodzić na prostą. Niedawno Kim opublikowała na Instagramie pierwsze, po trzymiesięcznej przerwie, zdjęcie.

Wyglądają na szczęśliwą rodzinę, prawda? 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje