Reklama

Reklama

Kim są siostry Oliferuk z programu "Top Model"?

W najnowszej edycji programu "Top Model" nie ma ograniczeń wiekowych i wzrostowych. Dzięki decyzji producentów do programu zgłosiło się wielu ciekawych uczestników.

Wśród nich siostry Violet Oliferuk, Angel Oliferuk i Anna Oliferuk, które już wcześniej pojawiały się w polskiej telewizji śniadaniowej. Na co dzień mieszkają w Los Angeles, gdzie prowadzą własną firmę farmaceutyczną. Za ocean wyemigrowały od razu po studiach.

Już wcześniej próbowały swoich sił w modelingu - Angel dostała się nawet do "Top Model Worldwide" w Wielkiej Brytanii. Okazuje się także, że na co dzień są sąsiadkami... samej Joanny Krupy.

Choć jurorzy bardzo pozytywnie ocenili pełne energii blondynki, internauci nie byli nimi zachwyceni. Krytykę wyrażali często w wulgarni i niesmaczny sposób. 

Jak aspirujące modelki zareagowały na hejt w internecie na swój temat? - Zazdrość to bardzo smutna i samotna choroba i mam nadzieję, że ludzie w końcu się z niej wyleczą - powiedziała Violet Oliferuk. Co skłoniło je do wyjazdu do Stanów Zjednoczonych? Jak wygląda ich codzienność? Zobaczcie wideo!

Reklama

x-news/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: siostry Oliferuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje