Reklama

Klaudia Halejcio porównuje się do Kim Kardashian

Choć plotki o tym, że aktorka od wielu miesięcy próbuje upodobnić się i stylizować na Kim Kardashian krążą już od dawna, Klaudia Halejcio wydaje się być zaskoczona tym porównaniem.

Ostatnio na oficjalnym profilu Halejcio na Instagramie pojawiło się zdjęcie porównujące aktorkę do Kim Kardashian. Celebrytka twierdzi, że kolarz znalazła w sieci i zapytała wprost swoich fanów, co myślą o takim porównaniu.

Odważna gwiazda postanowiła też otagować samą Kim Kardashian, by ta ustosunkowała się do wrzuconego przez siebie posta.

"Znalezione w sieci - takie porównanie. sama nie wiem co o tym myśleć. Czy widzisz podobieństwo??? Oznaczcie w swoim komentarzu @kimkardashian może ona wyrazi swoje zdanie" (pisownia oryginalna)

Reklama

Pod postem od razu posypało się mnóstwo komentarzy. Większość fanów celebrytki przyznaje, że podobieństwo, owszem istnieje, jednak ich ulubienica wygląda zdecydowanie bardziej naturalnie od swojej amerykańskiej "sobowtórki".

Co więcej, niektórzy powołują się też na jej podobieństwo do do zupełnie kogoś innego - Evy Longori czy Victorii Beckham.

Fani jednak są bardzo powściągliwi z ocenach i zgodnie przyznają, że Klaudia Halejcio jest zdecydowanie bardziej naturalna i ładniejsza od wielu zachodnich celebrytek.

Widzicie uderzające podobieństwo między gwiazdami?


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama