Reklama

Reklama

Kourtney Kardashian walczy ze stanami lękowymi

36-letnia gwiazda reality TV nie radzi sobie, kiedy jest załamana, ale skłania się do pozostania zdrową i wyznaje, że ćwiczenia pomagają jej się uspokoić.

Na swojej stronie internetowej KourtneyKardashian.com napisała: - Każdy radzi sobie z problemami na swój własny sposób. Generalnie nie jestem nerwowa, ale czasami miewam stany lękowe. Mam mdłości i nie mogę jeść, ale zmuszam się do prowadzenia zdrowego trybu życia.

- Ludzie z dużą łatwością krytykują innych po wyglądzie, ale nigdy nie wiedzą, jaką ta osoba ma motywację albo przez co obecnie przechodzi. Jak dla mnie ćwiczenia pomagają nie tylko mojemu ciału, ale także koją umysł.

Kourtney wyjaśniła także, że była zdeterminowana, aby odzyskać ładną figurę po urodzeniu trzeciego dziecka - 12-miesięcznego Reigna.

Reklama

- Kiedy byłam w ciąży z Reignem wiedziałam, że będę musiała ciężko pracować, aby po porodzie odzyskać dawną sylwetkę. Nie mogłam się doczekać, kiedy znowu poczuję się silna i w dobrej formie. Nie zdawałam sobie też zupełnie sprawy, że będę przechodzić przez rozstanie i ogólnie bardzo zwariowany rok. - powiedziała.

Kourtney rozstała się ze swoim byłym partnerem Scottem Disickiem - ojcem trójki swoich dzieci - w lipcu 2015 roku po dziewięciu latach bycia razem.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy