Reklama

Reklama

Książę Filip i królowa Elżbieta II na niezwykłym zdjęciu

Książę Filip i królowa Elżbieta II doczekali się pokaźnej gromadki wnuków i prawnuków. W internecie właśnie pojawiło się dotąd niepublikowane zdjęcie, na którym książę i królowa pozują z nimi, wyglądając niezwykle uroczo.

Książę Filip zmarł 10 kwietnia. To sprawiło, że Wielka Brytania pogrążyła się w żałobie. 

Najbardziej oczywiście cierpi rodzina królewska, która nie tylko straciła księcia, ale po prostu członka rodziny - ojca, dziadka i pradziadka. 

Monarchia od kilku dni na różne sposoby składa hołd zmarłemu. Pojawiło się wiele ciepłych, wzruszających słów, które wypowiedział książę Karol, William, czy Harry. 

Tym razem światło dzienne ujrzało dotąd niepublikowane zdjęcie, na którym książę Filip pozuje z królową Elżbietą i z gromadką swoich prawnuków. 

Patrząc na fotografię trudno dostrzec w Elżbiecie i Filipie królową i księcia. Na zdjęciu wyglądają jak babcia i dziadek, którzy kochają swoje prawnuki. 

Filip często opisywany był jako osoba posiadająca niezwykłe poczucie humoru i dystans do samego siebie. Dzieci w rodzinie królewskiej uwielbiały pradziadka i sporo się od niego uczyły. 

Niestety, nie będą one mogły pożegnać go tak, jak wszyscy by tego chcieli. Pałac Buckingham zdecydował, że na pogrzebie nie pojawią się najmłodsi członkowie rodziny ze względu na obostrzenia pandemiczne.

Reklama

***
Zobacz również:


Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>     

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: książę Filip | brytyjska rodzina królewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy