Książę szaleje po rozstaniu?

Książę Harry najwyraźniej szuka sobie zajęcia po rozstaniu z Cressidą Bonas. Jak donosi The Mirror, niedawno chciał kupić knajpkę za 650 tys. funtów. Tymczasem Bonnas imprezuje z… rodziną królewską.

Książę Harry zawsze był znany z mało rozważnych zachowań i zamiłowania do alkoholu. Ostatnio połączenie jednego i drugiego niemal zaowocowało transakcją handlową. Jak donosi The Mirror, brat księcia Williama, w czwartkowy wieczór miał bawić się w jednym z barów Brixham, w hrabstwie Devon. Lokal tak bardzo spodobał się księciu, że zaoferował właścicielom jego kupno. Zaproponował nawet cenę: 650 tys. funtów i to w gotówce. Jednak kiedy wnuk królowej zorientował się, że w kieszeni ma nie kilkaset tysięcy, ale kilka funtów, właściciele nie byli już tak chętni do robienia z nim interesów.

Reklama

Co w tym czasie robiła jego ex dziewczyna? Wygląda na to, że Cressida Bonas wcale nie przejęła się rozstaniem. Ich drogi może się rozeszły, ale brytyjska modelka nadal utrzymuje kontakty z królewską rodziną. I to bardzo ożywione. Ostatnio była widziana na imprezie w towarzystwie kuzynek Harrego.

25 latka została wczoraj przyłapana przez reporterów Daily Mail, jak w towarzystwie Beatrice, jednej z kuzynek księcia, wchodziła do jednego z Londyńskich klubów. Jak relacjonuje tabloid dziewczyny miały trzymać się za ręce i być niezwykle rozbawione. Po chwili dołączyła do nich jeszcze jedna kuzynka - księżniczka Eugenia. Według tabloidu dziewczyny miały bawić się do pierwszej w nocy.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje