Reklama

Reklama

Książę William bawi się na nartach. A księżna?

Podczas gdy pozostali członkowie rodziny królewskiej przygotowywali się do obchodów Commonwealth Day, książę William bawił się na nartach w Szwajcarii. Jak donosi „Daily Mail” żona i dzieci prawdopodobnie nie towarzyszyły mu w podróży.

Commonwealth Day jest jednym z najważniejszych świąt państwowych w Wielkiej Brytanii. Lekcje w szkole tradycyjnie poświęcone są tego dnia patriotyzmowi, historii i tradycji kraju, a rodzina królewska bierze udział w oficjalnych uroczystościach. Jednak w tym roku książę William postanowił zrobić sobie małe wakacje od służbowych obowiązków i zamiast na obchodu udał się... z przyjaciółmi na narty.

Jak donoszą dziennikarze "Daily Mail" William przez ostatnie dni bawił się w Szwajcarii wraz z grupką przyjaciół (wiele wskazuje na to, że w ich gronie zabrakło księżnej Kate).

Reklama

Jak czytamy w tabloidzie, w programie wycieczki znalazły się m.in. jazda na nartach, wypad do nocnego klubu i picie drinków. William został też sfotografowany w towarzystwie 24-letniej australijskiej modelki, Sophie Taylor. I chociaż ta dwójka tylko ze sobą rozmawiała, to wystarczyło, by kolorowe magazyny zaczęły huczeć od plotek i domysłów. Przez te spekulacje przebijają się tez glosy krytyki pod adresem kandydata do tronu, który nad uczestnictwo w państwowych uroczystościach, przedkłada towarzystwo przyjaciół. INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy