Księżna Charlene opublikowała nietypowy wpis! Burza w komentarzach!

Od wielu lat tradycją na dworze Księstwa Monako jest publikowanie rodzinnego zdjęcia Grimaldich w świątecznym klimacie. Na fotografiach z ubiegłych lat książę Albert księżna Charlene i ich dzieci, bliźnięta Jacques i Gabriella, stoją na tle bardzo strojnej choinki, co roku ubranej w innej tonacji. Temu zwyczajowi stało się za dość i w tym roku, jednak zamiast zdjęcia księżna Charlene opublikowała… rysunek.

Księżna  Charlene i książę Albert w dniu ich ślubu
Księżna Charlene i książę Albert w dniu ich ślubuGareth CattermoleGetty Images

Co się dzieje z księżną Charlene. Niepokojący wpis

Ilustracja przedstawia księżną w żółtej sukni stojącą z mężem obok świątecznego drzewka, a do nich przytulają się ich dzieci. Ten rodzinny portret księżna opatrzyła krótkim wpisem:

"Moi kochani, życzę wam wszystkim pięknych i bezpiecznych świąt".

Udała się do Afryki w marcu, by nadzorować prace swojej fundacji zajmującej się ratowaniem dzikich zwierząt, a została przez kolejne miesiące z powodów zdrowotnych. Oficjalnie była to infekcja laryngologiczna, która wywołała wiele powikłań uniemożliwiających księżnej podróżowanie. Jednak w mediach pojawiały się także informacje, że nieobecność Charlene jest związana z kryzysem w jej małżeństwie.

Gdy księżna Monako po miesiącach nieobecności pojawiła się w domu, zapozowała z dziećmi i mężem fotografowi, ani na chwilę nie zdejmując maseczki. Kilka dni później książę Albert ogłosił, że wyjechała z Monako na leczenie, które było konieczne ze względu na jej wyczerpanie psychiczne i fizyczne. Od tamtej pory nikt nie widział księżnej.

Jedynym znakiem jej życia był wpis na Instagramie, który Charlene zostawiła na początku grudnia, w dniu urodzin swoich dzieci.

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, moje dzieci. Dziękuję Bogu za pobłogosławienie mnie tak cudownymi dziećmi. Jestem naprawdę szczęśliwa. Kocham Was, mama" - napisała.

Choroba czy operacja plastyczna?

W tym samym czasie w mediach pojawiły się sensacyjne doniesienia opublikowane przez hiszpańską dziennikarkę Pilar Eyre, która napisała na swoim blogu, że Charlene przeszła nieudaną operację plastyczną w Dubaju.

Zabieg miał oszpecić twarz księżnej i to właśnie dlatego Charlene nie pokazała się od października bez maseczki. Teraz, po ukazaniu się rysunku zamiast zwyczajowego świątecznego zdjęcia książąt Monako, te spekulacje ożyły na nowo, a przypomniały je między innymi serwisy Dailymail i Vip.de.

Choć oczywiście istnieje również taka, dość prawdopodobna, możliwość, iż rysunek powstał z bardzo prozaicznego powodu - że księżna Charlene nie wróciła na święta do Monako, tylko spędzi je bez rodziny w ośrodku leczniczym.

Julia Wieniawa otwarcie o scenach łóżkowychNewseria Lifestyle/informacja prasowa
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}