Księżna Kate skupiła na sobie uwagę wszystkich! Co za czułe gesty

Najważniejsze osoby w rodzinie królewskiej - król Karol III, królowa małżonka Camilla, Książę William i księżna Kate - brali udział w uroczystym powitaniu prezydenta Korei Południowej i Pierwszej Damy. Choć obecni byli najważniejsze osoby dwóch państw, to uwagę skupiła na sobie właśnie... księżna Kate. Powodem nie była tylko jej stylizacja.

Księżna Kate i książę William odegrali ważną rolę podczas spotkania z prezydentem Korei Południowej
Księżna Kate i książę William odegrali ważną rolę podczas spotkania z prezydentem Korei Południowej WPA Pool / PoolGetty Images

Księżna Kate kradnie całą uwagę. Królowa małżonka Camilla nie jest zadowolona?

Księżna Kate i jej popularność, sięgająca poza granice Wielkiej Brytanii jest jej wielkim sukcesem i powodem do radości dla rodziny królewskiej. Problem zaczyna pojawiać się wtedy, gdy podczas rozmaitych wydarzeń obecne są księżna Kate i królowa małżonka Camilla.

Wszyscy najważniejsi uczestnicy tego spotkania wybrali stylizacje w stonowanych kolorach - Camilla założyła płaszcz w kolorze ciemnego granatu, a Pierwsza Dama Korei Południowej wybrała stylizację w szarościach.

Księżna Kate wyróżniała się na tle pozostałych, ważnych uczestników wydarzenia
Księżna Kate wyróżniała się na tle pozostałych, ważnych uczestników wydarzenia Max Mumby/Indigo / ContributorGetty Images

Nic więc dziwnego, że Kate wyróżniała się na ich tle, skąpana w mocnej czerwieni. Żona księcia Williama postanowiła zaprezentować się w pelerynie z ozdobną kokardą pod szyją i w kapeluszu ze sporym rondem w tym samym kolorze, co jej okrycie.

Brytyjskie media uznają, że wybór koloru stylizacji był swego rodzaju hołdem Kate dla królowej Elżbiety II.

Królowa Elżbieta II przez całe swoje panowanie słynęła z monochromatycznych strojów w jaskrawych kolorach, do tego stopnia, że zyskała przydomek "Tęczowej Królowej".

Czułe gesty z Williamem. Tak Kate skupiła na sobie uwagę zebranych

Strój i modowa rywalizacja z królową małżonką Camilla, to nie wszystko, czym księżna Kate skradła uwagę podczas tego wydarzenia. Kate i William przez pewien czas wypadali blado na tle Meghan Markle i księcia Harry'ego jeżeli chodzi o okazywanie sobie uczuć podczas publicznych wystąpień.

Każdy ich romantyczny gest był odnotowywany i komentowany. Tak było i tym razem, gdy książę William postanowił pogładzić żonę czule po plecach.

Księżna Kate podczas wystąpienia nie szczędziła czułych gestów mężowi
Księżna Kate podczas wystąpienia nie szczędziła czułych gestów mężowi Samir HusseinGetty Images

Kate nie pozostała dłużna mężowi i z czułością go objęła. Takie zachowanie bardzo spodobało się brytyjskiej prasie. To miła odmiana dla fanów rodziny królewskiej, którzy martwili się o nastrój Kate oraz o jej relacje z mężem podczas ostatniego Dnia Pamięci, kiedy to księżna Kate była niezwykle posępna.

To tylko gra pozorów? Księżna Kate przyłapana w aucie

Okazuje się jednak, że księżna Kate nie tryskała dobrym humorem od samego początku tego wydarzenia. Wraz z księciem Williamem została przyłapana w aucie, gdy udawali się na spotkanie z prezydentem Korei Południowej i jego żoną.

Wówczas mina księżnej Kate była bardzo dyskusyjna, a niepokoić może fakt, że w ogóle w trakcie jazdy nie rozmawiała z mężem, a wręcz - nawet na niego nie patrzyła.

Czy czułe gesty i uśmiechy księżnej Kate podczas wystąpień publicznych to tylko gra pozorów? Co tak naprawdę dzieje się za zamkniętymi drzwiami pałacu między księżną Kate a księciem Williamem?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas