Reklama

Reklama

Księżna Kate wie, kiedy ogłosi czwartą ciążę!

Księżna Kate doskonale odnalazła się w macierzyństwie i spełniła marzenie o dużej rodzinie. Razem z Williamem doczekali się trójki wspaniałych dzieci, ale media wciąż czekają na czwartą pociechę. Okazuje się, że Kate i William mają wszystko już dokładnie zaplanowane!

Książę George, książę Louis i księżniczka Charlotte - to cały świat dla Kate i Williama. Jako jedni z pierwszych w rodzinie królewskiej poświęcają tak dużo czasu i uwagi swoim pociechom, tworząc szczęśliwą rodzinę. 

Reklama

Za każdym razem, gdy księżna była w ciąży, media śledziły jej rosnący brzuszek z zapartym tchem. 

Ledwo też Kate zdążyła urodzić którąś ze swoich pociech, a poddani już zastanawiali się, kiedy znów Pałac Buckingham ogłosi radosne wieści. 

Tak jest i tym razem, gdy oczekiwanie na czwartą ciąże Kate jest ogromne. Okazuje się, że księżna... jest do tego gotowa i ma zaplanowany najdrobniejszy szczegół. 

Jak donosi informator "New Idea", Kate ma nawet wybrany dzień, w którym ogłosiłaby kolejną ciążę. 

"Kate uważa, że byłoby to hołdem dla Jej Wysokości, gdyby ogłosiła swoją czwartą ciążę w czasie, gdy naród, miejmy nadzieję, będzie już świętował otwarcie po 18-miesięcznym lock downie"  zdradza w rozmowie z gazetą.

To byłoby wielkie wydarzenie, bo do tej pory Kate i William nie przejawiali wielkich chęci do posiadania jeszcze jednego dziecka. Jednak od pewnego czasu, coś się w tym temacie zmieniło. 

"Kate potrzebowała trochę czasu, zanim przekonała Williama do starań o czwarte dziecko. Dotychczas mówił, że troje dzieci to więcej niż wystarczająco. Myśl o czwórce sprawiła, że poczuł się przytłoczony, ale pragnienie Kate, by mieć kolejne dziecko, zainspirowało go i ostatecznie kocha, i docenia bezpieczne otoczenie rodzinne, którego nigdy nie miał, gdy dorastał. Dlaczego by go nie powiększyć? Po zastanowieniu się nad tym znalazł się po tej samej stronie i nie może się doczekać przyszłości" - czytamy z kolei w "Us Weekly".

Poddanym i fanom rodziny królewskiej nie pozostaje w takim wypadku nic innego, jak tylko czekać na ogłoszenie kolejnej ciąży Kate! 

***

Zobacz również: 


Rozlicz PIT online już teraz lub pobierz darmowy program

  

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | księżna Kate w ciąży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje