Reklama

Reklama

Księżna Monako w ciąży

Kiedy w 2011 roku Charlene Wittstock brała ślub z księciem Albertem media okrzyknęły ją „najsmutniejszą księżną świata.” Teraz być może twarz Charlene nieco się rozjaśni bo księżna ma duży powód do radości. Właśnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

"Książę Albert i księżna Charlene mają radosną nowinę. Ich pierwsze dziecko pojawi się na świecie pod koniec roku" - czytamy w oficjalnym komunikacie rzecznika pałacu. Dziecko Charlene i Alberta zajmie pierwsze miejsce w sukcesji do tronu Monako.

Dziecko z miłości czy dziecko na zgodę? Nie od dziś wiadomo, że w  książęcym małżeństwie nie układa się zbyt dobrze. Zaraz po ślubie tabloidy spekulowały, że księżna planowała ucieczkę sprzed ołtarza oraz że wciąż nie może się pogodzić z faktem, że jej małżonek posiada nieślubne dzieci.

Reklama

Wygląda jednak na to, że małżeński kryzys został zażegnany. Przez ostatnie kilka miesięcy para była niemal nierozłączna, a w jednym z wywiadów Charlene zdementowała plotki o nieszczęśliwym ślubie. "Płakałam, ale to były łzy szczęścia." - mówiła w rozmowie z dziennikarzami Times Weekend Magazine.

Ciekawe czy świat znowu ogarnie "gorączka królewskiego dziecka"...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje