Reklama

Reklama

Które gwiazdy mają już wnuki? One będą obchodzić Dzień Babci!

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci. Również niektóre polskie gwiazdy będą świętować tę wyjątkową okazję. Kto został babcią w tym roku, a kto zostanie w następnym? Zobaczymy, które kobiety z show-biznesu mogą cieszyć się już ze swoich wnuków.

Dzień Babci 2022. Majka Jeżowska

Majka Jeżowska na początku 2022 pochwaliła się fanom na Instagramie, że została babcią. Swoją córeczkę powitali na świecie jej synowa Sophie Kuli i syn Wojciech Jeżowski. Dziecko dostało imię Róża, a babcia już zdążyła oszaleć na punkcie wnuczki. Piosenkarka zorganizowała nawet "babciashower".

Dzień Babci 2022. Anna Korcz

Aktorka w wakacje zeszłego roku podzieliła się z internautami radosną nowiną. Anna Korcz po raz drugi została babcią. Jej córka, również Anna, urodziła drugiego syna, który dostał imię Tadeusz. Gwiazda chętnie dzieli się zdjęciami z maluchem, do których dołącza urocze opisy.

Reklama

Dzień Babci 2022. Beata Kozidrak

W tym roku babcią już po raz trzeci zostanie Beata Kozidrak. Dwójkę dzieci ma już starsza córka gwiazdy, Katarzyna Pietras. Teraz o pierwszej ciąży poinformowała młodsza, Agata Pietras. Pod jej postem na Instagramie piosenkarka napisała: "Kocham Was bardzo".

Dzień Babci 2022. Magda Gessler

Stosunkowo od niedawna Dzień Babci obchodzi także Magda Gessler. Jej córka Lara została mamą w 2020 roku i dała dziecku na imię Nena. Restauratorka dodaje na Instagramie sporo zdjęć wnuczki i córki, które podpisuje emocjonalnymi opisami i emotikonami.

Czytaj więcej:

Majka Jeżowska została babcią!

Jaki prezent kupić na Dzień Babci i Dziadka?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy