Reklama

Reklama

Kuba Wojewódzki pokazał w końcu nową ukochaną!

Kuba Wojewódzki nie należy do zbyt wylewnych gwiazd i chroni swoje życie prywatne przed mediami. Po związku z Renatą Kaczoruk, który zakończył się w 2018 roku, nie ujawniał, kto jest jego nową partnerką - aż do teraz!

Dziennikarz nauczony doświadczeniem długo nie chciał zdradzić, do kogo obecnie należy jego serce. 

Reklama

W latach 2013-2018 był związany z modelką, Renatą Kaczoruk i wówczas oboje chętnie pokazywali się razem. 

Nastawiona na karierę Kaczoruk bywała w telewizji, a nawet wzięła udział w programie "Azja Express", w którym jej zachowanie zostało odebrane bardzo negatywnie przez inne gwiazdy oraz przez fanów. 

Wówczas też Wojewódzki stawał w jej obronie, gdy konflikt z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem nabrał na sile i odbił się szerokim echem w mediach. 

Niestety, ta sytuacja chyba nie wpłynęła najlepiej na ich związek, bo wkrótce potem, w tajemnicy przed prasą, rozstali się. 

Jeszcze długo potem paparazzi przyłapywali ich razem podczas wspólnych wyjść, ale miłości nie dało się odbudować. Byli partnerzy już od paru lat układają sobie życie na nowo, jednak Kuba nie chciał już pokazywać swojej nowej miłości. 

Zmieniło się to dopiero teraz, gdy na jego profilu pojawiło się zdjęcie z kolejną piękną modelką - Ludwiką Cichecką. 

"Jedyne czego naprawdę potrzebujesz w życiu to osoba która potrzebuje Cię w swoim..." - napisał Kuba pod zdjęciem z ukochaną, na którym wręcza jej pudełko róż.

Nie da się ukryć, że Cichecka jest piękną kobietą i swoją urodą urzekła fanów Kuby, którzy nie szczędzili miłych słów parze w komentarzach. 

***

Zobacz również: 

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>   

Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Ludwika Cichecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje