Reklama

Reklama

Kulisy sytuacji przed pogrzebem królowej wychodzą na jaw. Harry wściekły

Choć pogrzeb królowej Elżbiety II miał miejsce 19 sierpnia, tak wciąż na jaw wychodzą jego do tej pory nieznane kulisy. Okazuje się, że przed ceremonią doszło do poważnego spięcia między księciem Harrym, a jego ojcem, nowym królem Wielkiej Brytanii - królem Karolem III. Powodem spięcia była... Meghan Markle.

Kłótnia przed pogrzebem królowej Elżbiety II

Pogrzeb królowej Elżbiety II obfitował w różne, poboczne wydarzenia, które do tej pory są szeroko omawiane przez media, i których kulisy wciąż wychodzą na jaw. 

Jedną z takich przykrych sytuacji okazała się być kłótnia między królem Karolem III, a jego synem Harrym. Brytyjskie media donoszą, że gdy najbliższa rodzina królowej Elżbiety II dowiedziała się o tym, że monarchini umiera, wszyscy, jak najszybciej przybyli do zamku Balmoral w Szkocji, gdzie przebywała wówczas królowa. 

Wówczas w podniosłości całej sytuacji król Karol III miał zabronić Meghan Markle wzięcia udziału w ostatnim pożegnaniu monarchinii. Według świeżo upieczonego króla obecność Meghan byłaby "niestosowna".

Reklama

Wszystko przez to, że zrzekła się ona wraz z mężem przynależności w dużej mierze do rodziny królewskiej. Słowa ojca o wykluczeniu Meghan zostatniego pożegnania rozsierdziły księcia Harry'ego. 

książę Harry wściekły na ojca. Stanął w obronie żony

"Daily Mail" dotarło do poufnych świadków zdarzenia, którzy donieśli o rozwoju sytuacji: 

"Harry był tak uparty w kwestii zabrania Meghan do Balmoral i kłótniami z rodziną, że spóźnił się na lot, który pozwoliłby mu pożegnać się z babcią". Przyleciał jednak do Szkocji, by pożegnać królową już na pogrzebie. 

Cała sytuacja jednak niekorzystnie odbiła się na relacjach Karola i Harry'ego, które i tak były w złym stanie. 

Finalnie Harry i Meghan nie zjedli kolacji z ojcem, królem Karolem III i bratem, księciem Williamem.

"Daily Mail" donosi, że Harry spędził wieczór po przylocie do Wielkiej Brytanii z księciem Yorku oraz hrabią i hrabiną Wessex. To z pewnością nie wróży najlepiej dalszym relacjom Harry'ego i Meghan z rodziną królewska, a w tym... z nowym królem Wielkiej Brytanii.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę Harry | król Karol III

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy