Reklama

Reklama

Kurdej-Szatan śpiewa dzieciom

Na rynku pojawił się album, na którym możemy usłyszeć Barbarę Kurdej-Szatan. To ścieżka dźwiękowa do bajki "Barbie: Gwiezdna przygoda". Śpiewane przez gwiazdę piosenki zarażają optymizmem.

Barbara Kurdej-Szatan jest ambasadorką kinowej produkcji "Barbie: Gwiezdna przygoda". Film okazał się hitem tegorocznych wakacji. Teraz do sklepów trafiła płyta CD z filmowymi piosenkami.

- Zaśpiewałam cztery piosenki. Bardzo się cieszę, że zostałem zaproszona do tego projektu - mówi  Kurdej-Szatan.

- Dziś uda się każdy plan, świat daje tyle niezwykłych szans"- śpiewa Barbie, tytułowa bohaterka filmu. Z tą piosenką na ustach i z tak pozytywnym nastawieniem staram się rozpoczynać każdy dzień. Utwory z filmowego krążka są niezwykle optymistyczne i podnoszące na duchu. Uczą dzieci, że nie należy wątpić w swoje umiejętności, a iść pewnym krokiem naprzód i świecić przykładem jak najjaśniejsza z gwiazd - stwierdza aktorka.

Reklama

Aktora przyznaje, że odnajduje w sobie cechy podobne do Barbie.

 - Barbie jest bardzo skromną dziewczyną. Taką, która kieruje się sercem i zawsze robi to, co czuje. Czasem zrobi coś, zanim pomyśli. Kiedy udaje się jej uratować galaktykę, król nadaje jej miano księżniczki. Ona stwierdza wtedy, że nie wie, dlaczego dostała taki tytuł, wcale nie czuje się księżniczką. W tym widzę podobieństwo między nami. Ludzie często mnie pytają, czy czuję się gwiazdą. Odpowiadam, że skądże, po prostu wykonuję swoją pracę. Tak jak Barbie, zawsze szłam za głosem serca. Trudno było mi coś nakazywać. Moja mama mogła mi wygłaszać kazania - wysłuchiwałam jej, ale i tak robiłam po swojemu - mówi aktorka.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje