Reklama

Reklama

Kylie Jenner kusi dekoltem. Pokazała gorące zdjęcia

Kylie Jenner ostatnio lubi zaskoczyć swoich fanów, gdy pozuje do dość frywolnych zdjęć, które potem publikuje w mediach społecznościowych. Tym razem zaprezentowała się w czarnym staniku, który odsłaniał zdecydowanie za dużo!

Kylie Jenner zachwyca nowym zdjęciem

Kylie Jenner pokazała swoim 369 milionom fanów i obserwatorów parę nowych, zmysłowych selfie na swoim profilu w mediach społecznościowych.

 25-letnia gwiazda reality show zrobiła sobie kilka zdjęć z bliska, przybierając przy tym kilka zmysłowych póz do kamery, mając na sobie kusy stanik lub top. Trudno to jednoznacznie określić przez kadr, jaki wybrała gwiazda.

Matka dwójki dzieci ciężko pracowała nad własną marką kosmetyczną Kylie Cosmetics i gdy teraz odnosi sukces za sukcesem, nieco szaleje w mediach społecznościowych. 

Prócz kobiecych kształtów, które ostatnio rozgrzewają fanów Kylie, uwagę przyciąga fryzura gwiazdy. Siostra Kim Kardashian zdecydowała się na przedłużenie swoich włosów i ostatnio pokazuje się w naprawdę długiej ich wersji. 

Reklama

Jej makijaż zaś był minimalistyczny i składał się z czarnego tuszu do rzęs, aby podkreślić jej piękne oczy, oraz z cielistej szminki otoczonej konturówką do ust w nieco ciemniejszym odcieniu.

Użytkownicy mediów społecznościowych nie szczędzili gwieździe komplementów, w tym przyjaciółka Khloe Kardashian, Malika Haqq. Aktorka napisała: "Tak!" podczas gdy asystentka i przyjaciółka Kylie, Maguire Grace Amundsen, pisała: "jest coraz lepiej".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy