Reklama

Reklama

Kylie Jenner tym zdjęciem obraziła fanów?

Kylie Jenner ma zaledwie 21 lat, a już zdążyła dorobić się fortuny. Od ponad roku ma też własny program w telewizji pt. „Life of Kylie”.

Modelka należy do rodu Kardashianów, który (jak wiadomo) nie ma żadnego problemu ze sprzedawaniem swojej prywatności. Zresztą, to właśnie dzięki rodzinnemu reality show, Kylie zaistniała w mediach.

Jennerka szybko zaczęła pojawiać się na okładkach poczytnych magazynów i wybiegach największych marek. Na początku współpracowała z firmami kosmetycznymi, by w 2016 roku ruszyć z własnym biznesem. Sygnowane jej nazwiskiem szminki i cienie do powiek rozchodzą się na pniu.

W lutym 2018 roku Kylie urodziła swoje pierwsze dziecko - córkę Stormi. Ojcem dziewczynki jest raper Travis Scott.

Reklama

Jennerka może pochwalić się imponującą liczną 114 milionów obserwujących na Instagramie. Celebrytka dodaje mnóstwo zdjęć, budzących skrajne emocje.

Ostatnio jedno z nich rozsierdziło część fanów. Chodzi o fotkę, na której Kylie chwali się perfekcyjnym pedicurem i sandałkami w motyw panterki. Z pozoru niewinne zdjęcie wywołało burzę z dwóch powodów. Po pierwsze - komentujący sugerują, że zostało wykonane w toalecie, a to dla wielu jest równoznaczne z brakiem szacunku. Po drugie - pojawiły się też głosy, że palce celebrytki są dużo ciemniejsze niż jej twarz.

Pomyślelibyście, że zdjęcie stóp może okazać się tak kontrowersyjne w odbiorze?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy