Reklama

Reklama

Lady Gaga wystąpi na Super Bowl 2017

30-letnia piosenkarka dostała angaż, aby wystąpić na 51-szych rozgrywkach Super Bowl na NRG Stadium w Houston w Texasie, które odbędą się 5 lutego 2017 roku, w rok po tym, jak zaśpiewała amerykański hymn na zawodach NFL, donosi Us Weekly.

Gaga pójdzie w ślady Coldplay, Beyonce, Bruno Marsa oraz Katy Perry, którzy w ostatnich latach byli gwiazdami podczas przerwy Super Bowl.

Adele wyjawiła ostatnio, że zaoferowano jej występ w 2017 roku, ale odmówiła.

Wypowiadając się podczas swojego koncertu w Los Angeles w sierpniu, Adele powiedziała:

Reklama

- Po pierwsze, nie wystąpię na Super Bowl. W tym show wcale nie chodzi o muzykę. A ja nie potrafię tańczyć, czy cokolwiek takiego. Oni byli bardzo mili, zaproponowali mi występ, ale odmówiłam.

Ostatnio wyjawiono, że szefowie tego wielkiego wydarzenia desperacko starali się zaangażować Adele do udziału w nim.

Jak donosi źródło:

 - Nie ma nikogo na świecie większego niż Adele w tym momencie i oni starają się zrobić absolutnie wszystko, aby przekonać ją do udziału swoim show.

- Ona wyprzedała wszystkie bilety na swoją trasę koncertową, każdy chce ją oglądać i słuchać jej, więc oni wiedzą, że Adele przyciągnęłaby widzów.

Aczkolwiek, nie ma wątpliwości, że Gaga z radością ją zastąpi, ponieważ, jak wyjawiła, możliwość zaśpiewania hymnu w 2016 roku było dla niej wielkim osiągnięciem, zarówno osobistym, jak i w muzycznej karierze.

Powiedziała:

 - To jest jedno z najbardziej honorowych wydarzeń w mojej karierze. Mam szansę zaśpiewać dla wszystkich sportowców - którzy przez całe swoje życie ciężko pracowali na ten moment - trenerów, a także fanów na trybunach, którzy także czekali na ten dzień. Myślę, że to podsumowuje, co to znaczy być Amerykaninem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje