Reklama

Reklama

Lepsze życie po rozstaniu

Dostają nowe propozycje zawodowe, bardziej o siebie dbają, mają ciekawe życie towarzyskie. Gwiazdy udowadniają, że pożegnanie z ukochanym to nie koniec świata.

6. Katie ubyło lat

Pod koniec małżeństwa z Tomem Cruise'em (50) Katie Holmes (33) nie była szczęśliwa. Jej marzenia o karierze filmowej spełzły na niczym, bo Tom kazał jej odrzucać wszystkie zawodowe propozycje. Katie była zmęczona jego despotycznym charakterem i nie umiała sobie poradzić z coraz bardziej krnąbrną córką Suri. W rezultacie zestresowana aktorka zaczęła wyglądać jak cień samej siebie.

Gdzie się podziała urocza gwiazda "Jeziora marzeń?", pytali dziennikarze, widząc wychudzoną, zmęczoną Katie. Kilkanaście tygodni temu aktorka zdecydowała się na rozwód i od razu nabrała wiatru w żagle! Wróciła do ukochanego teatru na Broadwayu, przyjęła nowe propozycje filmowe i wygląda o kilka lat młodziej!

Reklama

5. Aneta zmieniła wizerunek

Kiedy Mikołaj Krawczyk (31) chwalił się w kolorowych magazynach Agnieszką Włodarczyk, swoją nową miłością, porzucona przez niego Aneta Zając (30) przeżywała dramat. Sama zajmowała się dwójką dzieci i próbowała poradzić sobie z publicznym upokorzeniem.

Dziś widać, że rozstanie z Krawczykiem wyszło jej na dobre! Przecież w czasach, gdy byli parą, wielokrotnie ich wyśmiewano. W mediach i na forach internetowych wciąż żartowano z ich kiczowatego stylu. Wraz z Mikołajem Aneta pożegnała pstrokate fatałaszki i ryzykowne fryzury. I wygląda o niebo lepiej!


4. Halina znowu jest na topie!

Halina Mlynkova (35) jest dowodem na to, że rozstanie z mężem może pomóc w karierze. Kiedy wyszło na jaw, że piosenkarka zamierza się rozwieść z Łukaszem Nowickim (42), oczy wszystkich zwróciły się w stronę popularnej kiedyś piosenkarki. Znowu zaczęła gościć na okładkach magazynów i bywać na imprezach.

Na czerwonym dywanie przestała przemykać niezauważona - teraz wszędzie towarzyszy jej tłum fotoreporterów. A telefon wokalistki nie przestaje dzwonić. W tym roku Halina zrobiła furorę na festiwalu w Opolu (była współprowadzącą), wzięła też udział w kilkunastu innych koncertach (m.in. "Morowe panny"). Gościła w popularnych programach (np. "Tomasz Lis na żywo"). Co więcej, wokalistka zaczęła staranniej dobierać garderobę na wielkie wyjścia.

3. Heidi na nowo odkryła swój seksapil

Rozstanie Heidi Klum (39) i Seala (49) zaskoczyło ich fanów. Byli razem prawie siedem lat i uchodzili za wyjątkowo szczęśliwe małżeństwo. W wywiadach podkreślali, że wprost przepadają za sobą i nie potrafią bez siebie żyć. Dopiero niedawno wyszło na jaw, że ich związek wcale nie był tak idylliczny. "Wciąż żyli na odległość. Seal ciągle koncertował po świecie, a Heidi zostawała sama z czwórką dzieci", wspominają znajomi pary. Modelka czuła się więc przytłoczona domowymi obowiązkami.

Po rozstaniu odżyła. Podzieliła się z eksmężem opieką nad dziećmi. Zaczęła bywać na imprezach i spotykać się z przyjaciółmi. Założyła też konto na Twitterze, gdzie regularnie wrzuca swoje prywatne zdjęcia. Na nich, i na wszystkich innych, widać zadowoloną z życia, seksowną kobietę.

2. Ilona wreszcie skupiła się na sobie

Ilona Ostrowska (37) była żoną idealną. Gdy przed laty jej mąż, reżyser Jacek Borcuch (42), stawiał pierwsze kroki w zawodzie, sprzedała swój samochód, by sfinansować jego film. A kiedy postanowili zostać rodzicami, bez żalu zrezygnowała na kilka lat z pracy. Podczas oficjalnych przyjęć zawsze trzymała się z boku, pozwalając, by to jej partner był na pierwszym planie.

Przez lata tak bardzo poświęcała się dla kariery męża, że zapomniała o własnej! A przecież jest świetną aktorką. W 2010 roku okazało się, że Jacek zdradza ją z młodszą o kilkanaście lat Olgą Frycz. Ilona rozwiodła się i postanowiła zadbać wreszcie o siebie i własny rozwój zawodowy. I dziś to jej gwiazda świeci pełnym blaskiem!

1. Za odmienioną Joanną zatęsknił eks

Nikogo nie powinno dziwić, że Maciej Dowbor (33) chce odzyskać Joannę Koroniewską (34). Aktorka, znana wcześniej wyłącznie z "M jak miłość", nigdy nie była tak rozchwytywana! Od początku roku jest kapitanem drużyny w show "Kocham Cię, Polsko". Od kwietnia zaś prowadzi program "Matka czy nastolatka", została też ambasadorką jednej z firm kosmetycznych.

W wywiadzie dla SHOW przyznała, że wreszcie zaczęła pozwalać sobie na przyjemności jak sport lub spotkania z koleżankami. Czy ktoś jeszcze pamięta, że ta seksowna, pewna siebie blondynka była kiedyś szarą myszką, ubierającą się jak pensjonarka?

Justyna Kasprzak

SHOW 17/2012


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy