Reklama

Reklama

Lepsze życie po rozstaniu

Dostają nowe propozycje zawodowe, bardziej o siebie dbają, mają ciekawe życie towarzyskie. Gwiazdy udowadniają, że pożegnanie z ukochanym to nie koniec świata.

6. Katie ubyło lat

Pod koniec małżeństwa z Tomem Cruise'em (50) Katie Holmes (33) nie była szczęśliwa. Jej marzenia o karierze filmowej spełzły na niczym, bo Tom kazał jej odrzucać wszystkie zawodowe propozycje. Katie była zmęczona jego despotycznym charakterem i nie umiała sobie poradzić z coraz bardziej krnąbrną córką Suri. W rezultacie zestresowana aktorka zaczęła wyglądać jak cień samej siebie.

Reklama

Gdzie się podziała urocza gwiazda "Jeziora marzeń?", pytali dziennikarze, widząc wychudzoną, zmęczoną Katie. Kilkanaście tygodni temu aktorka zdecydowała się na rozwód i od razu nabrała wiatru w żagle! Wróciła do ukochanego teatru na Broadwayu, przyjęła nowe propozycje filmowe i wygląda o kilka lat młodziej!

5. Aneta zmieniła wizerunek

Kiedy Mikołaj Krawczyk (31) chwalił się w kolorowych magazynach Agnieszką Włodarczyk, swoją nową miłością, porzucona przez niego Aneta Zając (30) przeżywała dramat. Sama zajmowała się dwójką dzieci i próbowała poradzić sobie z publicznym upokorzeniem.

Dziś widać, że rozstanie z Krawczykiem wyszło jej na dobre! Przecież w czasach, gdy byli parą, wielokrotnie ich wyśmiewano. W mediach i na forach internetowych wciąż żartowano z ich kiczowatego stylu. Wraz z Mikołajem Aneta pożegnała pstrokate fatałaszki i ryzykowne fryzury. I wygląda o niebo lepiej!


4. Halina znowu jest na topie!

Halina Mlynkova (35) jest dowodem na to, że rozstanie z mężem może pomóc w karierze. Kiedy wyszło na jaw, że piosenkarka zamierza się rozwieść z Łukaszem Nowickim (42), oczy wszystkich zwróciły się w stronę popularnej kiedyś piosenkarki. Znowu zaczęła gościć na okładkach magazynów i bywać na imprezach.

Na czerwonym dywanie przestała przemykać niezauważona - teraz wszędzie towarzyszy jej tłum fotoreporterów. A telefon wokalistki nie przestaje dzwonić. W tym roku Halina zrobiła furorę na festiwalu w Opolu (była współprowadzącą), wzięła też udział w kilkunastu innych koncertach (m.in. "Morowe panny"). Gościła w popularnych programach (np. "Tomasz Lis na żywo"). Co więcej, wokalistka zaczęła staranniej dobierać garderobę na wielkie wyjścia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje