Reklama

Reklama

Lewis Hamilton ma romans z modelką?

Lewisa Hamiltona i Petrę Nemcovą przyłapano, gdy nad ranem wychodzili razem z hotelu. Czyżby łączyło ich coś więcej niż przyjaźń i obowiązki zawodowe?

W 2015 roku zagrali razem w reklamie Mercedesa. Wiele jednak wskazuje na to, że gwiazdę Formuły 1 i czeską topmodelkę łączą nie tylko zawodowe relacje.

Hamilton i Nemcova zostali zaproszeni na galę rozdania nagród Laureus World Sports Awards. I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że ta dwójka przez cały wieczór nie odstępowała się ani na krok. I najprawdopodobniej nie odstępowali się również poprzedniej nocy, ponieważ, jak donoszą zagraniczne tabloidy,  Hamilton i Nemcova byli  widziani , gdy wychodzili razem z hotelu, w którym pokój zajmowała modelka.

Reklama

Jak dotąd Lewis Hamilton nie miał szczęścia w miłości. Po zakończeniu związku z Nicole Scherzinger,  nawiązywał krótkie relacje ze znanymi kobietami (plotkowano m.in. o jego romansie z Rihanną i Kendall Jenner), ale z żadną nie związał się na dłużej. Nemcovej również w życiu prywatnym nie układało się najlepiej. Z jej planowanego ślubu z Jamesem Bluntem nic nie wyszło.

Czy tę dwójkę czeka wspólna przyszłość? Czas pokaże.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy