Reklama

Reklama

Liv Tyler uwielbia robić zdjęcia śpiącym ludziom

Gwiazda filmu "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" przyznała, że uwielbia robić zdjęcia członkom rodziny i przyjaciołom gdy śpią, jednak wyznała, że jest to trochę straszne, ponieważ wyglądają wtedy jakby byli martwi.

W rozmowie z magazynem "ES" powiedziała: - Bardzo lubię podglądać dorosłych i dzieci gdy śpią. Robię bardzo dużo zdjęć śpiącym ludziom, ale jest to trochę straszne, ponieważ wyglądają wtedy jakby byli martwi.

38-letnia aktorka pewnie nie ma obecnie zbyt dużo czasu, aby fotografować członków swojej rodziny - narzeczonego Dave'a Gardnera i ich synów Sailora oraz  Milo z poprzedniego związku - ponieważ wyznała niedawno, że spodziewa się trzeciego dziecka.

Na swoim Instagramie napisała: - Wygląda na to, że znów odwiedzi nas bocian! W moim brzuszku rośnie kolejny członek rodziny Tyler-Gardner. Nasza rodzina się rozrasta! Jestem taka szczęśliwa. David Gardner, kocham Cię.

Reklama

Liv wyznała również, że poród jest wspaniałym i magicznym doświadczeniem.

- Poród jest wspaniałym i magicznym doświadczeniem, ale jednocześnie jest też przerażający. Niesie za sobą wiele niewiadomych. Gdy rodziłam Sailora to płakałam i byłam wściekła. Potrzebowałam pomocy wielu osób. Gdy rodzę, potrzebna jest mi do pomocy cała wioska ludzi.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy