Reklama

Reklama

Ma 56 lat i znów chce randkować!

Sharon Stone ma figurę, której może jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka. Jak się okazuje, gwiazda ma również temperament godny młodej dziewczyny. Mająca 56 lat aktorka właśnie oświadczyła, że marzy o nowym romansie.

Sharon Stone, od czasu roli w "Nagim Instynkcie" jest uznawana za jedną z najseksowniejszych kobiet Hollywood. Natura jest dla niej łaskawa, bo Sharon z wiekiem nie traci ani urody, ani temperamentu. Co więcej, wygląda na to, że gwiazda właśnie zaczęła przeżywać drugą młodość. Jak oświadczyła w rozmowie z dziennikarzami kanału Extra.tv  jest gotowa na poznanie nowego mężczyzny.

"Moje dzieci osiągnęły wiek, w którym mogę spokojnie znowu zacząć randkować. Kiedy były małe, nie chciałam tego robić. Nie chciałam, żeby w ich życiu pojawiali się moi kolejni mężczyźni, którzy przychodziliby i odchodzili. Jednak teraz, myślę że przyszedł już na to czas." - tłumaczyła dziennikarzom.

Reklama

Stone wychowuje 3 synów: 14 letniego Rona, 9 letniego Lairda i 8 letniego Quinna.

Aktorka posiada spore doświadczenie w "randkowaniu". Ma za sobą dwa małżeństwa (z Michaelem Greenbourgiem i Philem Bronsteinem) oraz dwa poważne z wiązki (z Dwightem Yoakamem i Williamem J. MacDonaldem).

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy