Reklama

Reklama

Macademian Girl w kusym szlafroku

Macademian Girl jest jedną z najpopularniejszych (a co za tym idzie – najlepiej zarabiających) polskich blogerek. Oryginalna uroda i odważne podejście do mody zagwarantowały jej rzeszę wiernych fanów.

Dziś na Instagramie obserwuje ją prawie 230 tysięcy osób. Jednak Tamara (bo tak naprawdę ma na imię) nie ogranicza się tylko do działalności internetowej. Od jakiegoś czasu możemy oglądać ją także w telewizji.

Reklama

Najpierw wzięła udział w pierwszej edycji programu "Agent - Gwiazdy", gdzie poradziła sobie świetnie ze wszystkimi zadaniami i doszła do samego finału. Następnie występowała w roli ekspertki w polsatowskim show pt. "#Supermodelka Plus Size".

Wreszcie, doczekała się własnego programu w stacji Lifetime. "Królowe second handów" to format polegający na rywalizacji uczestniczek, które muszą przygotować jak najlepsze stylizacje z ubrań znalezionych w sklepach z używaną odzieżą.

Ponadto Gonzales pisze felietony, stylizuje i chętnie bywa na branżowych imprezach. Ostatnio podzieliła się z fanami bardzo odważnym zdjęciem, na którym pozuje w... samym szlafroku.

Musimy przyznać, że poza przybrana przez blogerkę jest bardzo kusząca. Tamara wygląda oczywiście przepięknie, jednak fani zwrócili uwagę na inną rzecz.

Pozazdrościli stylistce czasu, którego przeciętnemu Polakowi zawsze brakuje o poranku.

Trudno się dziwić - my też jesteśmy trochę zazdrosne. Chcielibyście spędzać poranki jak Tamara?Dowiedz się więcej na temat: Macademian Girl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje