Reklama

Reklama

Maciej Kot z dziewczyną na urlopie

Po intensywnym sezonie, jeden z naszych najlepszych skoczków, brązowy, drużynowy medalista igrzysk olimpijskich 2018, wreszcie mógł sobie pozwolić na chwilę oddechu. Jak spędził wolny czas?

Mimo sukcesu na igrzyskach (w konkursie drużynowym Maciej Kot zdobył z kolegami brązowy medal), ten sezon nie był zbyt łaskawy dla skoczka.

Jego skoki odbiegały od ideałów i pomimo starań, nie udało mu się osiągnąć wysokiej formy, właściwie przez całą zimę.

Na szczęście Maciej Kot jest jeszcze młodym skoczkiem, więc świetlana kariera jeszcze przed nim. Gołym okiem widać ponadto, że zawodnik ma spory potencjał do zdobywania wysokich miejsc w zawodach.

Musi jednak jeszcze najwyraźniej popracować nad techniką.

Reklama

Teraz skoczek ma trochę więcej czasu i korzysta z niego najlepiej jak może. Ostatnio na oficjalnym profilu zawodnika pojawiło się zdjęcie prawdopodobnie z krótkiego wypadu do Gródka nad Dunajcem.

W jednym z najdroższych hoteli w Polsce Maciej Kot wypoczywał razem ze swoją dziewczyną Agnieszką Lewkowicz. Widać, że zakochanym służy wspólne spędzony czas. Maciej Kot już dawno nie wyglądał na tak zrelaksowanego.

Seanse w jacuzzi pod gołym niebem i z widokiem na piękne polskie góry, a do tego komfortowe wnętrza luksusowego hotelu z pewnością przyczyniły się do świetnego samopoczucia pary.

Zazdrościcie skoczkowi takiego wypoczynku?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy