Reklama

Madonna rozważa udział w reality show

57-letnia gwiazda otrzymała propozycję własnego reality show.

Propozycję złożyła jej firma, która kręci reality show "Z kamerą u Kardashianów". Madonna poważnie rozważa podpisanie kontraktu, ponieważ uważa, że Kim Kardashian West i Kanye West sprawili, że programy tego typu mają pozytywny odbiór.

 - Nikt nigdy nie spodziewałby się, że taka gwiazda jak Madonna wystąpi kiedykolwiek w reality show, ale fakt, że ona się nad tym zastanawia pokazuje jak bardzo czasy się zmieniły - podało źródło.

 - Przyjaźni się z Kim Kardashian i Kanye Westem i widzi, jak ich rodzina zmieniła postrzeganie tego typu programów oraz jak bardzo są popularne. Nie są już tylko zarezerwowane dla mało znanych celebrytów.

Twórczyni hitu "Living For Love", która w marcu wydała swój trzynasty album studyjny "Rebel Heart", chciałaby, aby w show wzięły udział również jej dzieci - Lourdes (18 l.), Rocco (15 l.) oraz David i Mercy (9 l.), jak i potencjalni partnerzy.

W rozmowie z gazetą "The Sun" źródło podało: - Jeszcze nie podjęła wiążącej decyzji, ale uwielbia informować fanów o swoim życiu, szczególnie gdy jest w trasie koncertowej.

 - Firma Bunim Murray udowodniła dzięki reality show Caitlyn Jenner pt. "I Am Cait", że potrafi poruszać ważne tematy, a nie tylko te trywialne.

Jednak wcześniej Madonna, która w przyszłym miesiącu rozpocznie światową trasę koncertową "Rebel Heart", twierdziła, że nie ogląda telewizji.

Powiedziała: - Nie oglądam telewizji. Teraz wszyscy oszaleli na punkcie programów typu "talent show". Nie podoba mi się pomysł bycia jurorem i oceniania innych. Ocenianie czy coś jest dobre czy nie jest bardzo subiektywne.

 - Wydaje mi się, że ludzie mają zbytnią obsesję na tym punkcie.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy