Maffashion w ogniu krytyki. "Promujesz te zbiórki jak kolejny produkt"

Maffashion jest jedną z najpopularniejszych influencerek. Za pomocą mediów społecznościowych dzieli się z fanami swoją codziennością. Tym razem postanowiła pokazać wiadomość od fanki, która nie szczędziła jej niemiłych słów.

Maffashion chętnie wyraża swoje opinie i poglądy w mediach społecznościowych
Maffashion chętnie wyraża swoje opinie i poglądy w mediach społecznościowych Jacek KurnikowskiAKPA

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska w polskim show-biznesie zasłynęła za sprawą modowego bloga. Dziś jest jedną z najpopularniejszych influencerek. 

Julia Kuczyńska niedawno przywitała na świecie pierwsze dziecko, ale mimo to jej kariera nie zwolniła tempa. To, jak godzi życie młodej mamy z życiem zawodowym, pokazuje na instagramowym profilu. 

Maffashion w mediach społecznościowych publikuje nie tylko rodzinne ujęcia i zdjęcia z pracy. Chętnie wyraża swoje opinie i poglądy.

O tym, że osoby publiczne są narażone na krytykę w internecie, wiadomo nie od dziś. Tym razem przekonała się o tym Julia Kuczyńska.

Influencerka dostała niemiłą wiadomość od internautki, która wyraźnie zaznaczyła, że nie podoba się jej udostępnianie zbiórek pieniędzy na osoby potrzebujące, najczęściej chore dzieci.

Obserwatorka swoją wiadomość rozpoczęła od tego, że nie da się wyszukać profilu influencerki, a to może mieć wpływ na pozyskiwanie szerszej grupy odbiorców. Później jednak postanowiła zaatakować Maffashion.

Czy ty nas uważasz za skarbonki na leczenie dzieci? Ciągle inne zbiórki, boli serce jak się patrzy na te chore osoby - ale każdy ma swoje życie. Mogę dać raz, dwa, a nie ciągle. Promujesz te zbiórki jak kolejny produkt.

Internautka ponadto stwierdziła, że influencerka, zamiast udostępniać zbiórki sama powinna wpłacić wynagrodzenie za jedną z kampanii. 

Praktycznie większość czasu spędzasz w domu, cykniesz parę fotek, odbierzesz paczkę i wielka praca. Niech popularne osoby pomagają, zarabiają miliony.

Fani influencerki nie kryli oburzenia i przy okazji okazali wsparcie. Julia Kuczyńska postanowiła nie przejmować się takimi wiadomościami, a w opisie pod zdjęciem wspomniała o kolejnej zbiórce pieniędzy na leczenie małego chłopca.

Czytaj więcej:

Zobacz także:

Julia Wieniawa otwarcie o scenach łóżkowychNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas