Magdalena Kumorek w oryginalnej stylizacji

Magdalena Kumorek konsekwentnie stroni od branżowych imprez i ścianek. Zrobiła jednak wyjątek dla Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Magdalena Kumorek na planie serialu "Przepis na życie"
Magdalena Kumorek na planie serialu "Przepis na życie"VIPHOTOEast News

40-letnia aktorka zdobyła popularność i ogromną sympatię telewidzów za sprawą roli Anki w serialu "Przepis na życie". Zagrała wówczas m.in. u boku Borysa Szyca, Piotra Adamczyka i Mai Ostaszewskiej.

Wcześniej Kumorek mogliśmy oglądać m.in. w "Poranku kojota", "Samym życiu" czy "Hotelu 52". Aktorka jest jednak związana przede wszystkim z teatrem i sceną - w tym roku zaśpiewała m.in. na Festiwalu w Opolu.

Prywatnie pani Magdalena jest żoną kompozytora Piotra Dziubka, który współpracował m.in. z Justyną Steczkowską i Katarzyną Groniec. Mają dwoje dzieci: syna Franciszka oraz córkę Ninę.

Ostatnio aktorka pojawiła się na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych i zaskoczyła oryginalną stylizacją. Kumorek, która na co dzień prawie się nie maluje i wybiera niezobowiązujące ubrania, zaprezentowała się bowiem w strojnej, czerwonej sukni z koronką i botkach w tym samym kolorze. Nic dziwnego, że przyciągnęła uwagę fotoreporterów.

Zdjęcie we wspomnianej kreacji zamieściła też w mediach społecznościowych i zebrała mnóstwo komplementów od fanów.

"Pięknie pani wygląda w czerwieni, obłędnie pani Magdo" czy "Emanujesz kobiecą energią" - pisali w komentarzach.

A wy co sądzicie o tej stylizacji? Lubicie oglądać Kumorek na ekranie?

Magdalena Kumorek na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni
Magdalena Kumorek na Festiwalu Filmów Fabularnych w GdyniMaciej Kosycarz/KFP/REPORTEREast News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas