Reklama

Maja Bohosiewicz i "syndrom wicia gniazda"

W życiu Mai szykuje się kolejna rewolucja. Aktorka jest w ciąży z drugim dzieckiem i regularnie wrzuca na swoje konto na Instagramie zdjęcia zaokrąglonego brzuszka. Fani zachwycają się jej wyglądem i nic dziwnego - aktorka w ciąży zdecydowanie odmłodniała, wygląda świeżo i promiennie. Najnowsze zdjęcie Mai jest tego najlepszym przykładem!

Aktorka spędziła weekend w doborowym towarzystwie. Wraz z partnerem bawiła się na weselu i relaksowała w cieniu drzew. Maja wybrała na tę okazję długą, zieloną suknię w kwiaty i brązowe botki. Trzeba przyznać, że wyglądała pięknie!

Aktorka znana jest z poczucia humoru i dużego dystansu do samej siebie. Dziś na jej koncie na Instagramie pojawiła się kolejna fotka opatrzona humorystycznym opisem:

- Obawiałam się efektu wersalka Kim Kardaszian ale jednak była klasa styl guczi to nie są tanie rzeczy. Wesele było piękne. A ja chętnie podzieliłabym się dzisiaj z wami jakąś super focią ale od 8:00 rano robie letnie porządki. Chyba syndrom wicia gniazda, albo coś. Bo wyciągam najdrobniejszą szufladkę i myję z każdej strony. Co chwile krzycząc, że tu jest bałagan!!! Masakra taka śląska baba w ciąży

Reklama

Lada dzień w domu Mai pojawi się najmłodszy lokator. Czyżby już dopadł ją stres? 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama