Reklama

Reklama

Maja Bohosiewicz ostro o hicie disco polo: „Jawnie poniża kobiety. Rzygam”

Maja Bohosiewicz postanowiła nie kryć dłużej swojego oburzenia, ostro odnosząc się do słów jednej z piosenek disco polo. Gwiazda podkreśla, że utwór „jawnie poniża kobiety i traktuje je przedmiotowo”, a do tego jest wulgarny. „Chłopcy słuchają, dziewczynki słuchają. Mózgi jak gąbki” – pisze celebrytka.

Jakiś czas temu Konrad Skolimowski, znany jako Skolim, podzielił się ze światem swoim nowym utworem "Wyglądasz idealnie". Piosenka szybko stała się disco polowym hitem, a dziś usłyszeć można ją również na liście radiowych przebojów.

Tymczasem kolejne osoby zwracają uwagę na jej tekst. Maja Bohosiewicz postanowiła nie ukrywać swojego zniesmaczenia przekazem, który zawarto w utworze. Przemyśleniami podzieliła się w sieci.

Zobacz również: Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

Reklama

"Piosenka, która jawnie poniża kobiety. RZYGAM"

Piosenkę "Wyglądasz idealnie" w serwisie YouTube odtworzono już ponad 48 mln razy. W tekście słyszymy między innymi: "Rozkładam nogi twoje i biorę to, co moje. Kolejną nockę, skarbie, spędzamy już we dwoje. Chciałaś mieć łobuza, jak twoje koleżanki. Podejdę teraz bliżej, ja zerwę z ciebie majtki. Będziesz więcej chciała, zobaczysz, jak to działa. Przy mnie tej nocy będziesz ostro balowała".

Maja Bohosiewicz nie kryła długo swojego oburzenia. W mediach społecznościowych odniosła się do tekstu, podkreślając, że podobny przekaz może zaszkodzić młodemu pokoleniu.

Zobacz więcej: Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

Maja Bohosiewicz ostro o piosence Skolima. "Mózgi jak gąbki"

"Leci sobie w tych eskach, chłopcy słuchają, dziewczynki słuchają. Mózgi jak gąbki - wniosek?! Dziewczyna do ruc**nia, ważny jest tylko wygląd i żeby przypadkiem się nie zakochała - bo on chce jej koleżanki. RZYGAM" - dodała we wpisie.

Pod postem Mai Bohosiewicz szybko zaroiło się od komentarzy, w których wielu internautów przyznało gwieździe rację.

Wśród nich znaleźli się również tacy, którzy bronili utworu.

Zobacz również: Monika Mielnicka: Młoda gwiazda „M jak miłość” kipi seksem na plaży!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maja Bohosiewicz | Konrad Skolimowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy