Reklama

Reklama

Maja Bohosiewicz wychodzi za mąż?

Maja Bohosiewicz skończyła liceum aktorskie w Krakowie i ma na swoim koncie role w kilku filmach. Jednak odkąd urodziła pierwsze dziecko (syna Zacharego w 2016 roku), skupia się raczej na macierzyństwie i prowadzeniu kwiatowego biznesu.

W 2017 roku na świat przyszła córka aktorki - Leonia, a aktywność Bohosiewicz w mediach społecznościowych znacznie wzrosła. Maja na swoim Instagramie i Snapchacie dzieli się z fankami trudami macierzyństwa w lekki i żartobliwy sposób. Jej wpisy i filmiki wywołują często niemałe kontrowersje.

Bohosiewicz jest związana z Tomaszem Kwaśniewskim. Para zaręczyła się w 2016 roku i wiele wskazuje na to, że niedługo możemy spodziewać się ich ślubu.

Reklama

Ochotę na wesele wyraziła też ostatnio starsza siostra Mai - Sonia, która na Instagramie zamieściła zabawne zdjęcie z sugestywnym podpisem.

Siostry Bohosiewicz pozują na nim wspólnie. Widać, że fotka została wykonana na weselu znajomych lub kogoś z rodziny. Starsza siostra poinformowała, że podczas oczepin Maja złapała bukiet, a jej partner muszkę. "Kiedy ślub??? Ja się pytam???" - napisała pod fotką Sonia.

Myślicie, że ponaglenia starszej z sióstr Bohosiewicz przekonają parę do rychłego sformalizowania związku?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy