Reklama

Reklama

Maja Hyży obchodzi 33. urodziny. Pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Maja Hyży z okazji swoich 33. urodzin postanowiła podzielić się z internautami zdjęciem z dzieciństwa. Fani zasypali ją życzeniami urodzinowymi i przy okazji podkreślili, że córka piosenkarki jest bardzo podobna do mamy.

Maja Hyży obchodzi 33. urodziny

Maja Hyży aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje swoją codzienność, publikuje rodzinne ujęcia i dzieli się przemyśleniami. Stara się regularnie publikować posty, by być w stałym kontakcie z fanami. Jej profil obserwuje 190 tys. osób, a grono odbiorców stale się powiększa.

Piosenkarka w lipcu urodziła córkę Zofię, a w 2020 roku powitała na świecie córkę Antoninę. Ma również synów Wiktora i Alexandra. Bliźniaki są owocem związku z Grzegorzem Hyżym. Często udostępnia zdjęcia dzieci, które bez wątpienia są gwiazdami na instagramowym profilu mamy. 

Reklama

Maja Hyży przyszła na świat 3 grudnia 1989 roku i z okazji swoich 33. urodzin postanowiła podzielić się z internautami wyjątkową fotografią. Pod postem jak zwykle pojawiło się sporo komentarzy.

Maja Hyży pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Na instagramowym profilu piosenkarki właśnie pojawiło się jej zdjęcie z dzieciństwa. Urodzinowy post spotkał się zainteresowaniem internautów, którzy w komentarzach zostawili mnóstwo życzeń. Nie szczędzili miłych słów i zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Zdjęcie, na którym widać kilkuletnią Maję Hyży zdecydowanie spodobało się jej fanom. Internauci podkreślili, że widzą podobieństwo do jej córki Antoniny. "Już wiemy, do kogo Tosia jest podobna", "Tosia z burzą włosów" - można przeczytać pod postem. 

***

Zobacz także:

Małgorzata Ohme wyjawiła prawdę o narzeczonej Filipa Chajzera. Co za wpadka

Kamil Grosicki długo walczył o względy pięknej Dominiki. Nawet matka piłkarza przeciwna była związkowi

Yazmin Oukhellou zachwyciła stylizacją. Tym razem postawiła na czerń


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy