Reklama

Maja Hyży wypowiedziała się o byłym mężu. Zdradziła, czy zaprosi go na ślub

Maja Hyży nie tak dawno poinformowała fanów, że spodziewa się kolejnego dziecka. Teraz postanowiła zdradzić, jak jej idą przygotowania do ślubu i jak się układają jej relacje z byłym mężem.

Maja Hyży aktualnie jest w szczęśliwym związku z Konradem Kozakiem. Para w 2020 roku powitała na świecie córkę Antoninę, a teraz oczekują przyjścia na świat kolejnej pociechy. Piosenkarka ma również dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. Bliźniaki Wiktor i Alexander są owocem związku z Grzegorzem Hyżym.

Piosenkarka w zeszłym roku zaręczyła się ze swoim partnerem, a w rozmowie z "Jastrząb Post" postanowiła zdradzić szczegóły dotyczące ślubu. Jak się okazuje, Maja Hyży jeszcze niczego nie zaplanowała.

Reklama

Ponadto piosenkarka postanowiła wyjawić, jakie ma relacje z byłym mężem. Chociaż Maja Hyży jeszcze nie wie, kiedy odbędzie się ceremonia, to już teraz jest przekonana, że nie zaprosi na nią Grzegorza Hyżego. Powiedziała również, że były mąż nie pogratulował jej ciąży, a ich relacje są neutralne i kontaktują się ze sobą tylko ze względu na dzieci. 

Czytaj więcej:

Szabatin znowu o restrykcjach: "Zbytnio mnie nie dotyczą, bo się nimi nie przejmuję"

MJ Rodriguez laureatką Złotego Globu! To pierwsza transpłciowa aktorka z takim wyróżnieniem

Halina Mlynkova pokazała nowe zdjęcie syna. "Kilka kilogramów niebywałego szczęścia!"

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży | Grzegorz Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama