Reklama

Reklama

Maja Sablewska przywraca kobietom wiarę w siebie

Była gwiazda "X Factora" chętnie dzieli się przemyśleniami na temat tego, jak być szczęśliwą, piękną i zdrową. W programie "Sablewskiej sposób na modę", który tej jesieni pokaże TVN Style, gwiazda pomoże wyjść na prostą niezadowolonym z siebie kobietom.

"Gdy zakończyłam moją przygodę z "X Factor", pojawiało się wiele informacji i plotek na mój temat. Kiedy inni plotkowali, zastanawiałam się, co zrobić, żeby pomóc innym, zrobić coś pożytecznego i pokazać, jaką jestem naprawdę" - mówi Maja Sablewska. Tak narodził się pomysł na audycję "Sablewskiej sposób modę".

"Nie wierzyłam w ten program, ale po obejrzeniu pierwszego odcinka z kilkoma osobami, wzruszyliśmy się i płakaliśmy. Jesteśmy zachwyceni" - powiedziała na konferencji TVN Style kierująca stacją Małgorzata Łupina. W każdym odcinku programu Maja Sablewska zaopiekują się jedną panią.

Reklama

Bohaterki programu czują się niedowartościowanymi kobietami. Sablewska spędza z nimi kilka dni, by lepiej je poznać. Później przewraca ich garderobę i życie do góry nogami. Przy okazji daje widzkom rady modowe. Jak podkreśla Sablewska, nie jest to program o modzie z wybiegów i trendach w makijażu. To audycja o kobietach i ich uczuciach.

"Nie wierzę w programy prowadzone przez osoby, które nie przeżyły metamorfoz. Doświadczyłam wielkich zmian w życiu i bohaterki programu rozumiem lepiej niż inni. Potrafię się dzielić tym, co przeżyłam sama" - twierdzi stylistka. Ją też kiedyś zżerały kompleksy. Chowanie się w obszernych swetrach było dla niej normą. Po latach nabrała wiary w siebie i stała się ikoną mody dla wielu Polek.

Co jeszcze wyróżnia audycję Sablewskiej? "Kobieta, która przychodzi do mojego programu, po metamorfozie nie będzie piękna tylko przez chwilę. Uczymy ją, jak robić make-up, jak dbać o włosy, jak radzić sobie z problemami codziennego życia. Chcę by poradziła sobie później sama" - podkreśla Sablewska.

Stylistka udowodni, że już za kilkadziesiąt złotych można ubrać się jak gwiazda. "Każda kobieta, która włoży sukienkę za 3-5 tys. zł, będzie wyglądać pięknie. Chcę pokazać, że również za niewielkie pieniądze można wyglądać stylowo. Chodzę ze swoimi bohaterkami do second handu czy hipermarketów i pokazuję im, że tam też mogą się dobrze ubrać" - mówi gospodyni programu.

W jej programie nie zabraknie wzruszających momentów. "Jedna historii, które mnie bardzo wzruszyła, dotyczy dziewczyny na wózku. Na castingu płakała, że na własnym ślubie nie będzie mogła stać na nogach. Marzyła o sukni ślubnej. Takiej, która uczyniłaby ją piękną i przysłoniła jej niepełnosprawność. Spotkanie z nią wiązało się z ogromnymi emocjami. Pomogłam jej. Później wzięłam udział w jej ślubie - wygląda na nim jak księżniczka" - wspomina Sablewska.

Maja Sablewska, nim zajęła się modą, pracowała jako menedżerka muzyczna. Współpracowała m.in. z Dodą, Edytą Górniak i Mariną. Występowała jako jurorka w pierwszej edycji programu "X Factor". Na przełomie 2011 i 2012 r. była doradcą wizerunkowym marki kosmetycznej Rimmel. Napisała książkę-poradnik "10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej". Prowadzi bloga Majasablewskablog.pl.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | Maja Sablewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy