Reklama

Małgorzata Kożuchowska na zmysłowej fotce z garderoby. Ale ujęcie

Małgorzata Kożuchowska od czasu do czasu dzieli się z fanami prywatnymi fotkami, na które zawsze reagują oni wyjątkowo entuzjastycznie. Teraz pokazała im zmysłowe zdjęcie z garderoby i zebrała mnóstwo komplementów. Zareagował nawet Tomasz Karolak!

Małgorzata Kożuchowska, aktorka znana z takich filmów i seriali jak "Killer", "Zróbmy sobie wnuka", "Rodzinka.pl" czy "Druga szansa" słynie z tego, że dość mocno chroni swoje życie prywatne. Wiadomo, że jest szczęśliwą żoną Bartłomieja Wróblewskiego i mamą Jana Franciszka. Najwierniejsi fani aktorki, śledzący ją na Instagramie, mogą jednak liczyć czasem na migawki z jej życia, zarówno zawodowego jak i aktorskiego. 

Profil aktorki na Instagramie śledzi już ponad 1,1 miliona osób, a ona chętnie dzieli się z nimi zdjęciami i filmikami. Zaledwie kilka dni temu podzieliła się z nimi smutnym doświadczeniem utraty ukochanego, psiego przyjaciela, a teraz opublikowała intrygujące zdjęcie z garderoby.

Małgorzata Kożuchowska pokazała fanom zdjęcie z garderoby. Ale ujęcie!

Małgorzata Kożuchowska wrzuciła właśnie na Instagrama fotkę, na której pozuje w teatralnej garderobie. Aktorka ma na sobie tylko bieliznę i czepek skrywający włosy, na który nałożona była prawdopodobnie peruka. 

Reklama

- napisała gwiazda pod zdjęciem, dziękując swoim kolegom i koleżankom z planu oraz publiczności. 

Fani natychmiast zareagowali na fotkę, zasypując aktorkę komplementami: 

- "Ja to ciebie podziwiam … taka energia !!!", "Pięknie", "zmęczona padnięta ale nadal słodka, odpocznij", "Boska" - piszą. 

Komentarz pod zdjęciem zostawił sam partner aktorki z serialu "Rodzinka", który napisał:

A jak wam podoba się nowe zdjęcie aktorki? 

Zobacz również: 

Córka Englertów szokuje wyglądem! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | polskie aktorki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy