Reklama

Reklama

Małgorzata Ostrowska-Królikowska skomentowała zachowanie ojca Joanny Opozdy

8 stycznia doszło do dramatycznej sytuacji w rodzinie Joanny Opozdy. Chociaż już kilka miesięcy temu spekulowano o rodzinnym konflikcie, to nikt nie spodziewał się, że dojdzie do strzelaniny. Całą sprawę postanowiła skomentować Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

W minioną sobotę, czyli 8 stycznia, w Busku-Zdroju doszło do dramatycznych scen. Matka Joanny Opozdy chciała dostać się do mieszkania, w którym przebywał ojciec aktorki. Kobieta wybrała się tam razem z bliskimi. Towarzyszył jej również Antek Królikowski. 

Dariusz Opozda całą sytuację nagrywał, a krótkie filmy publikował na Facebooku. Antek Królikowski również postanowił udostępnić nagranie. Aktor zarejestrował, jak mężczyzna miał strzelić z broni palnej w stronę drzwi, za którymi stali jego bliscy. "Brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki. Strzelał mój teść Dariusz O. - powiedział aktor.

Reklama

Zdarzenie, które miało miejsce w Busku-Zdroju, postanowiła skomentować Małgorzata Ostrowska-Królikowska — teściowa Joanny Opozdy. W rozmowie z "Faktem" krótko odniosła się do sprawy. "To się nie mieści w moim pejzażu wewnętrznym"- wyznała mama Antka Królikowskiego.

Joanna Opozda i Antek Królikowski spodziewają się pierwszego dziecka. Już niedługo para powita na świecie syna Vincenta. Aktorka jest obecnie w zaawansowanej ciąży i zapytana przez "Super Express" o całe zajście stwierdziła, że jest w bardzo złym stanie. 

Czytaj więcej:

Teść Antka Królikowskiego wydał oświadczenie. Dariusz Opozda przedstawił inną wersję wydarzeń!

Co Jan Lubomirski-Lanckoroński myśli o księżnej Kate? "Nie jest pewne, że zostanie królową"

Sylwia Grzeszczak pozuje w najmodniejszym kolorze roku

Zobacz także:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy