Psychotest: Sprawdź, jakie są twoje priorytety. Prawda może zaskoczyć

Każdy w życiu kieruje się różnymi wartościami, dla niektórych może to być kariera, a dla innych bliskość z członkami rodziny. Oto prosty psychotest, który pomoże określić wagę twoich priorytetów.

Prosty psychotest
Prosty psychotestopracowanie własneINTERIA.PL

Test osobowości: Jakie są twoje priorytety?

Weź udział w naszym prostym psychoteście. Wyobraź sobie, że jesteś sama w domu i nagle wszystko wali ci się na głowę. Dzwoni telefon, dziecko płacze, woda leje się z kranu, ktoś puka do drzwi i jakby było tego mało, zaczął padać deszcz, a dopiero rozwiesiłaś pranie na zewnątrz. Którą z tych rzeczy ogarnęłabyś jako pierwszą? Twój wybór zdradzi prawdę na temat tego, czym kierujesz się w życiu codziennym. Nie myśl zbyt długo nad odpowiedzią i zaufaj swojej intuicji. Oto odpowiedzi do wyboru:

  1. Odkręcona woda w kranie.
  2. Gość pukający do drzwi.
  3. Płacz dziecka.
  4. Dzwoniący telefon.
  5. Pranie suszące się na zewnątrz, gdy zaczął padać deszcz.
Chcesz poznać więcej naszych testów osobowości? Kliknij w obrazek!
Chcesz poznać więcej naszych testów osobowości? Kliknij w obrazek!opracowanie własneINTERIA.PL

Co w życiu liczy się dla ciebie najbardziej? Poznaj prawdę

Jeżeli w pierwszej kolejności wybrałaś zajęcie się odkręconą wodą, oznacza to, że masz dużą świadomość ekologiczną i troszczysz się o ochronę środowiska. Są to dla ciebie bardzo istotne kwestie, które rzutują na przyszłość całej planety. Twój wybór może świadczyć także o oszczędności, a w skrajnych przypadkach nawet o skąpstwie. Nie jesteś rozrzutna, wolisz planować swoje wydatki długoplanowo. Może to również sugerować, że jesteś proaktywna w podejmowaniu działań mających na celu zmniejszenie zużycia wody.

Zajęłaś się najpierw gościem pukającym do drzwi? Oznacza to, że w życiu kierujesz się otwartością i życzliwością wobec innych ludzi. Jesteś zawsze gotowa do interakcji społecznych i wykazujesz się chęcią nawiązywania nowych znajomości. Cechujesz się empatią, która pcha się do pomocy innym. Zawsze reagujesz na potrzeby ludzi. Twój wybór może również świadczyć o tym, że nadmiernie przejmujesz się opinią społeczną i próbujesz się podporządkować otoczeniu.

Jeśli najpierw zajęłaś się płaczącym dzieckiem, to znak, że lubisz się opiekować i troszczyć bliskimi. Wykazujesz się empatią i gotowością reagowania na potrzeby innych. Ważne jest dla ciebie rozumienie emocji ludzi. Najważniejsza jest dla ciebie rodzina i skoczyłabyś za nią w ogień. Często stajesz na rzęsach, aby spełnić potrzeby swoich bliskich. Czasem jednak może to być dla ciebie zgubne, gdyż zapominasz o tym, co jest potrzebne tobie. Dawno nie miałaś okazji do tego, aby odpocząć. Czasem warto wykazać się zdrowym egoizmem.

Wybrałaś dzwoniący telefon? To oznacza, że najważniejsze dla ciebie w życiu są działania i czyny. Można na ciebie liczyć w pilnych sytuacjach, nie zważając na to, którą mamy godzinę. Istotna jest dla ciebie kariera, rozwój i kwestie finansowe. Doskonale wiesz, że pieniądze nie rosną na drzewie, a swoim bliskim chcesz zapewnić dobrobyt. Czasem jednak zatracasz się w swoich obowiązkach, zapominając przy tym o codzienności. Dawno nie wykorzystałaś urlopu, być może to odpowiednia chwila?

Jeżeli wybrałaś pranie suszące się na zewnątrz, oznacza to, że trudno jest ci przewidywać przyszłość. Żyjesz chwilą, nie lubisz stagnacji i kontroli. Potrafisz zaadaptować się w każdym środowisku. Bliscy cenią sobie twoją elastyczność w różnorodnych sytuacjach. Jesteś otwarta na zmiany i potrafisz sobie radzić w nieoczekiwanych sytuacjach. Jednak trudno ci jest myśleć długoterminowa i to jest twoją piętą Achillesa.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas