Poznaj nowe jogurty pitne Danio!

Artykuł sponsorowany

Produkty Danio cieszą się dużą popularnością [1] – do tej pory konsumenci mogli kupować serki homogenizowane w klasycznych kubeczkach i poręcznych saszetkach. Niedawno marka wprowadziła do swojej oferty nowość – jogurty pitne w czterech pysznych smakach! Dowiedz się, jakie warianty jogurtu pitnego Danio możesz kupić oraz poznaj wartości odżywcze produktu.

Produkty Danio cieszą się dużą popularnością
Produkty Danio cieszą się dużą popularnościąmateriały promocyjne

Jogurty pitne Danio - dostępne smaki

Jogurty pitne Danio zachwycają swoją różnorodnością smaków, która zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Od smaków subtelnych po intensywne i owocowe, oferta ucieszy wielu koneserów mlecznych produktów. Miłośnicy słodyczy docenią jogurt o smaku ciasteczkowym.  Dla tych, którzy tęsknią za latem, idealnym wyborem będzie jogurt o smaku truskawka-jagoda - połączenie, które sprawia, że każdy łyk jest niczym owocowa eksplozja na podniebieniu. Jogurt o smaku waniliowym z kolei zaskakuje delikatną, lekko słodką nutą wanilii, która harmonijnie komponuje się z kremową konsystencją jogurtu, tworząc połączenie wyśmienite. Dla fanów egzotyki doskonałym wyborem będzie jogurt pitny o smaku mango - soczystego owocu tropikalnego. Dzięki tej mnogości wariantów jogurty pitne Danio mogą być nie tylko wygodnym do spożycia poza domem elementem zbilansowanej diety, ale także prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Co wyróżnia nowe jogurty pitne od Danio?

Jogurty pitne Danio wyróżniają się przede wszystkim swoją gładką, aksamitną teksturą, co stanowi niezaprzeczalny atut produktu. Aż 81% konsumentów zgodziło się z opinią, że nowy jogurt pitny marki Danio jest niezwykle kremowy. Za tę wyjątkową konsystencję odpowiedzialne są trzy główne czynniki: obecność żywych kultur bakterii oraz wysoka zawartość białka.

Warto zaznaczyć, że dzięki dużej ilości białka, jogurt pitny Danio jest dobrym uzupełnieniem zbilansowanej diety i sposobem na szybkie zaspokojenie małego głodu. Jedno 270 gramowe opakowanie dostarcza prawie 10 gramów białka, co stanowi niemal jedną piątą (19%) referencyjnej wartości spożycia białka dla osoby dorosłej, oraz 347 miligramów wapnia stanowiących 43% referencyjnej wartości spożycia tego składnika mineralnego. Białko wspomaga utrzymanie masy mięśniowej oraz przyczynia się do jej wzrostu, natomiast wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów*. Jogurt pitny Danio jest atrakcyjną opcją dla każdego, w szczególności aktywnych młodych dorosłych. Może stanowić  pełnowartościową i poręczną przekąskę, której smakiem można się delektować w praktycznie każdym miejscu (bez konieczności użycia łyżeczki), a która dodatkowo ma niską zawartość tłuszczu.

*Należy pamiętać, że ważna jest zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.

Bibliografia:

[1] Danio od lat cieszy się dużą popularnością. Nasze serki dostępne są w niemal co drugim polskim gospodarstwie domowym. Danone za Consumer Panel Services Poland, Panel Gospodarstw Domowych; Kategoria: Serki Homogenizowane; Grupa populacyjna: Cała populacja gospodarstw domowych w Polsce; Rynek: cała Polska; Fakt: penetracja; Produkt: Danio; Okres: cały rok 2023

[2] Badanie superiority Danone, realizowane przez IQS, sierpień 2023, próba: 720 konsumentów. Więcej informacji na www.danio.com.pl

Materiał reklamowy na zlecenie Danio

Artykuł sponsorowany

.
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas