Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan i Monika Chwajoł zaszalały na komunii! Nie tylko one!

Maj to okres komunii, które dla wielu polskich rodzin są sporym przeżyciem. Nie inaczej jest w przypadku gwiazd, które uczestniczą w takich uroczystościach. To doskonała okazja, żeby zadać szyku, o czym dobrze wiedzą Małgorzata Rozenek-Majdan, Monika Chwajoł, czy Katarzyna Cichopek. Wielu z tych kreacji z pewnością nie da się zapomnieć.

Komunia to wielkie wydarzenie w wielu katolickich rodzinach. To nie tylko przeżycie dla dzieci, które przyjmują pierwszy raz komunię, ale także dla ich bliskich. 

Nic w tym dziwnego, że w tych wyjątkowych dniach wszyscy uczestniczący w uroczystościach komunijnych chcą wyglądać stosownie do okazji. 

Również polskie gwiazdy niejednokrotnie zachwyciły, bądź zaskoczyły swoich fanów kreacjami, które wybrały na komunie swoich dzieci, lub pociech swoich bliskich. 

Nastała moda, by nieco chwalić się komunijnymi stylizacjami, a modę tę zapoczątkowała Małgorzata Rozenek-Majdan, która w 2015 roku pojawiła się na komunii jednego ze swoich synów w kościele w dość kontrowersyjnej sukience. 

Czerwona, krótka kreacja, do której gwiazda dobrała czarne, zabudowane szpilki, przyciągnęła nie tylko wzrok zebranych, ale także zwróciła uwagę katolickiego tygodnika. 

Niestety, nie zabrakło wówczas słów krytyki, którymi gwiazda niezbyt się przejęła. 

Na ciekawe kreacje zdecydowały się także Eliza Trybała i Monika Chwajoł. Panie wybrały w przeciwieństwie do Małgorzaty Rozenek-Majdan bardziej stonowany kolor - biel - ale głębokie dekolty i rozcięcia także były kontrowersyjne. 

Reklama

Podobny styl wybrała także Sylwia Peretti, która biorąc udział w rodzinnej komunii zaskoczyła dość kusą sukienką. Również, jak koleżanki z branży, postawiła na biel, ale długość pozostawiała wiele do życzenia. 

W stronę klasyki i bezpiecznych fasonów poszły za to Katarzyna Cichopek, Magdalena Narożna i Joanna Moro, która też podobny styl wybrała na chrzciny swojego najmłodszego dziecka. Te gwiazdy starały się być mniej widoczne podczas uroczystości, ale zachowały klasę i szyk. 

Stylizacje te mogą być inspiracją dla tegorocznych gości komunijnych i gwiazdy doskonale zdają sobie z tego sprawę. W tym sezonie podczas tych wyjątkowych dni, króluje biel, beż oraz pastelowe odcienie. 

Czy inne gwiazdy także będą kierować się najnowszymi trendami? Wiele na to wskazuje! 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje