Małgorzata Rozenek-Majdan jednak pragnie córki?! Ale wyznanie!

Aktualizacja

Małgorzata Rozenek-Majdan jest szczęśliwą żoną i matką. Razem z Radosławem Majdanem, synami i gromadką psów, stworzyli szczęśliwą rodzinę. Jest jednak coś, czego Małgosia wciąż pragnie, a jej słowa wskazują na to, że chciałaby powiększyć rodzinę raz jeszcze.

Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż marzy o powiększeniu rodziny!
Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż marzy o powiększeniu rodziny! AKPA

Małgorzata Rozenek planuje powiększenie rodziny?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą dwóch chłopców Stanisława i Tadeusza, których ojcem jest były mąż gwiazdy, Jacek Rozenek, a rok temu na świat przyszedł wyczekany syn Gosi i Radka Majdana - Henryk. 

Wszyscy razem tworzą kochającą się rodzinę. Radosław Majdan sprawdził się najpierw jako ojczym dla Stasia i Tadzia, którzy uwielbiają spędzać z nim czas, a od roku jest dumnym ojcem Henryka.

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata i Radek bardzo długo starali się o syna, a gwiazda przeszła długą i żmudną procedurę in vitro. Chętnie o tym opowiadała, nagłaśniając temat leczenia bezpłodności oraz tego, z czym muszą mierzyć się pary ubiegające się o procedurę in vitro. 

Narodziny Henia były wielkim szczęściem dla całej rodziny, nie tylko dla Gosi i Radka. Jednak okazuje się, że Małgorzata wciąż marzy o tym, by ich rodzina raz jeszcze się powiększyła. 

Wyszło to za sprawą jej rozmowy z Plotkiem. Gwiazda odniosła się do rodziny, z którą są często porównywani w Polsce - do rodziny Beckhamów. 

"Jeżeli chodzi o Beckhamów, to bardzo podoba mi się to, jaką tworzą rodzinę. I jest jedna rzecz, w której chciałabym być do nich podobna. To jest ilość dzieci. Brakuje nam jednego, córki..." - powiedziała w rozmowie z serwisem Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Czyżby Małgosia i Radek szykowali się do kolejnej próby powiększenia rodziny, tym razem o wymarzoną córeczkę? Fani z pewnością mocno trzymają za to kciuki i równie co rodzina Majdanów, cieszyliby się z takiego rozwiązania!

Julia Wieniawa otwarcie o scenach łóżkowychNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas