Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w skórzanej stylizacji. Pod postem fala krytyki

Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie działa w mediach społecznościowych, a jej posty wzbudzają ogromne zainteresowanie internautów. Tym razem zdjęcie w skórzanej stylizacji nie przypadło do gustu jej fanom. Na prezenterkę spadła fala krytyki, a pod postem pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy.

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana przez internautów

Małgorzata Rozenek-Majdan należy do grona aktywnych użytkowników mediów społecznościowych. Zgromadziła tam sporą liczbę odbiorców, a jej instagramowy profil obserwuje aż 1,5 mln osób. Jej posty cieszą się sporym zainteresowaniem i są szeroko komentowane. 

Grono fanów Małgorzaty Rozenek-Majdan stale rośnie. Chętnie podglądają jej codzienność w mediach społecznościowych i obserwują co u niej słychać. Mimo to prezenterka mierzy się także z nieprzychylnymi komentarzami, a w ostatnim czasie pojawiają się głosy osób, którym nie podoba się to, jak prowadzi "Dzień Dobry TVN". 

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan stara się tym jednak nie przejmować i nadal regularnie działa na Instagramie. Prezenterka dzieli się relacjami z treningów, chętnie publikuje zdjęcia z pracy, a także z domowego zacisza. Nie da się ukryć, że internautki są zaciekawione także stylizacjami Małgorzaty Rozenek-Majdan i dość często zasypują ją komplementami. Od lat doceniają jej styl i nie szczędzą miłych słów. 

Celebrytka śmiało eksperymentuje z modą i stawia na oryginalne kreacje. Tym razem pod zdjęciem w czarnym outficie pojawiła się fala krytyki. Negatywne komentarze dotyczą jednak nie tylko stylizacji. 

Nowe zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan nie przypadło do gustu internautom

Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim instgramowym profilu opublikowała zdjęcie w skórzanej stylizacji. Prezenterka zapozowała w samochodzie w czarnych spodniach z wycięciami oraz topie i marynarce w tym samym kolorze. Dobrała do tego buty na wysokiej platformie, a także okulary przeciwsłoneczne. 

Post odbił się szerokim echem, a w komentarzach pojawiły się zarówno pozytywne, jak i negatywne słowa. Wiele internautek przyznało, że stylizacja robi wrażenie. "Świetne spodnie", "Super stylówka", "Uwielbiam twój sty" - pisali fani. Nie zabrakło jednak krytyki od osób, którym outfit zdecydowanie nie przypadł do gustu. "Masakra" - napisała jedna z internautek. 

Na tym jednak nie koniec nieprzychylnych komentarzy. Małgorzacie Rozenek-Majdan zarzucono również, że niepotrzebnie dodaje pod postami opisy w obcym języku. Zdaniem internautów jest to kompletnie niepotrzebne. "Czy jesteśmy w Polsce, czy Anglii?? Po co te napisy po angielsku i wtrącanie słów po angielsku???" - czytamy pod postem. 

Internautom nie umknął również fakt, że prezenterka nie zapięła pasów, a w trosce o bezpieczeństwo zdecydowali się zwrócić jej uwagę. Zareagowała nawet Anna Mucha. "Gośka, a gdzie pasy?" - napisała aktorka.

***

Zobacz także:

Kasia Cichopek w liliowych legginsach mknie z dziećmi na fitness. Mina syna mówi wszystko

Martyna Wojciechowska trafiła w ręce specjalistów. Konieczna stała opieka

Khloe Kardashian postawiła na obcisły kombinezon. Od jej figury ciężko oderwać wzrok

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy