Reklama

Reklama

Marcela Leszczak o swojej wadze. "Nie cieszę się z tego powodu"

Marcela Leszczak jest modelką i partnerką Michała Koterskiego, z którym tworzy dość burzliwy związek. Ostatnio kobieta odpowiadała na pytania internautów. Na jedno z nich, dotyczące jej wagi, postanowiła odpowiedzieć dokładnie.

Marcela Leszczak zdobyła popularność dzięki udziałowi w trzeciej edycji "Top model", gdzie doszła do finału. Kobieta nie zrobiła kariery w światowym modelingu, ale stała się znana w Polsce. Prywatnie jest partnerką Michała Koterskiego.

Marcela Leszczak o swojej wadze

Ostatnio na Instagramie zrobiła dla swoich fanów sesję Q&A. Okazało się, że internautów ciekawi temat wagi Leszczak, która jako modelka jest bardzo szczupła. "Ile aktualnie ważysz? Mam wrażenie, że ostatnio mocno schudłaś" - brzmiało jedno z pytań.

Leszczak postanowiła zatem nie zbyć pytania lakoniczną odpowiedzią, a zamiast tego poruszyć temat tabu, jakim są problemy szczupłych osób. Przyznała szczerze, że nie cieszy się ze spadku wagi, choć wiele ludzi o tym marzy.

Reklama

Następnie modelka podzieliła się zdjęciem, na którym ważyła jeszcze mniej, bo około 48-49 kilogramów. Przyznała, że czuła się wtedy znakomicie. Leszczak zwróciła także uwagę, że szczupli ludzie muszą mierzyć się z komentarzami, że za mało ważą.

Zobacz również: Monika Małkowska na górskim szlaku. Trenerka fitness zapozowała... w samej bieliźnie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcela Leszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy