Reklama

Reklama

Marcelina Zawadzka ma nowego chłopaka! Wydało się!

Marcelina Zawadzka ma dość burzliwe życie uczuciowe. Temat jej związków zawsze budził emocje wśród jej fanów, ale od dłuższego czasu była miss nie spotykała się z nikim nowym, aż do teraz. Gwiazda pokazała nowego ukochanego!

Marcelina Zawadzka to piękna kobieta, która nie miała zbyt wielkiego szczęścia do mężczyzn. W jej życiu pojawiło się kilka ważnych dla niej osób i fani zawsze gorąco jej kibicowali w tworzeniu nowej relacji.

Przez trzy lata tworzyła parę z Jakubem Przygońskim, który jest kierowcą rajdowym. Marcelinę i Jakuba połączyła właśnie miłość do motoryzacji, ale niestety uczucie nie przetrwało i para rozstała się w 2012 roku. 

Głośny także był jej związek z aktorem, znanym najbardziej z roli z serialu "M jak miłość", Mikołajem Roznerskim. 

Media upatrywały w tej miłości szczęśliwego zakończenia i czekano tylko na radosne wieści o ślubie. Jednak para bardzo szybko zakończyła związek, po paru miesiącach bycia razem. 

Widać było, że był to niezwykle bolesny cios dla byłej miss. Potem jednak w jej życiu pojawił się Brazylijczyk - Leonardo Marques.

Model zachwycił Polki, które dosłownie oszalały na jego punkcie i zazdrościły takiego partnera Marcelinie. Niestety, i ta miłość w końcu się zakończyła, a wkrótce po nim pojawiła się znajomość z Rafałem Jonkiszem, który jest młodszy od gwiazdy o 9 lat. 

Ten związek zaskoczył fanów Marceliny, ale niezmiennie trzymali oni kciuki za swoją ulubienicę. Związek jednak zakończył się błyskawicznie i w życiu uczuciowym Marceliny Zawadzkiej nie działo się zbyt wiele aż do teraz. 

Marcelina Zawadzka pokazała właśnie nowego ukochanego! 

Reklama

Kim jest Max Gloeckner, nowy partner Marceliny Zawadzkiej?

Podczas jednej z podróży, które ostatnio często Marcelina Zawadzka odbywa, poznała przystojnego podróżnika. Max Gloeckner jest Niemcem, który zajmuje się sprzedażą produktów w internecie. 

Jednak niezbyt wiele wiadomo o nowym wybranku Marceliny, tylko tyle, że jest wielkim miłośnikiem podróży - podobnie jak Marcelina i często bywa na siłowni.

Jednego nie można mu odmówić - jest niezwykle przystojny, więc nic dziwnego, że serce byłej miss zabiło mocniej. 

Widać, że piękna prezenterka jest obecnie bardzo szczęśliwa i wygląda fenomenalnie - najwidoczniej miłość dodała jej skrzydeł!  


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy